Obrazem: Velké šampionky končí, Federer měl namále, Wozniacká se dojemně loučila

Roger Federer se na poslední chvíli zvedl a vyhnul se překvapivému vyřazení.
Drtivý direkt pro Serenu Williamsovou. Američanka se znovu nedočká vytouženého 24. grandslamového titulu. Letos v Melbourne zvládla dojít jen do třetího kola, její soupeřka totiž předvedla výkon, který bral dech...
Podobně jako sok Rogera Federera. Švýcar zažíval ve čtyři hodiny trvající bitvě složité chvíle. Bojoval pět setů a v rozhodujícím super tie-breaku hraném do deseti bodů prohrával už 4:8.
Podíváme se také na dojemné loučení Caroline Wozniacké. Velká kamarádka Sereny snila o vzájemném osmifinálovém duelu, do něj ale nakonec neprošla ani jedna z hvězd.
Obrovská úleva zračící se ve tváři dvacetinásobného grandslamového šampiona. Federer nakonec vyhrál po setech 4:6, 7:6, 6:4, 4:6 a 7:6. V osmifinále si zahraje s Maďarem Martonem Fucsovicsem.
Foto: Reuters
av Reuters av, Reuters
Aktualizováno 24. 1. 2020 15:08
Velké kamarádky se mohly potkat v osmifinále australského grandslamu, nakonec se ale obě loučí ve třetím kole. Caroline Wozniacká s celou kariérou, Serena Williamsová zase s další šancí, jak vyrovnat historický rekord Margaret Courtové. Vypadla i obhájkyně titulu. Podívejte se v obrazech na fatální události, které nabízí pátý den Australian Open.
 

Právě se děje

Další zprávy