Sabalenková pod palbou kvůli hozené lahvi. Jen kdyby to udělala Serena, píší kritici

Sport Sport
6. 10. 2018 13:56
Běloruská tenistka v Pekingu zahodila prázdnou lahev, když k ní dlouho nešel podavač.
Aryna Sabalenková
Aryna Sabalenková | Foto: ČTK

Peking - Má být příští velkou hvězdou. Po vítězství ve Wu-chanu došla běloruská tenistka Aryna Sabalenková do čtvrtfinále turnaje v Pekingu. Jenže tentokrát se to neobešlo i bez negativních ohlasů.

Sociálními sítěmi se totiž rozběhlo video, jak mává na jednoho ze sběračů prázdnou lahví, a když se nedočká rychlé reakce, hodí ji na zem. Kvůli tomu se na ni snesla vlna kritiky.

"Jen kdyby něco podobného udělala Serena," píše jeden z uživatelů. "Co se to s těmi hráči poslední dobou děje? Kde je nějaká lidskost? píše další a naráží tím i na poslední incident Španěla Fernanda Verdasca, který se utrhnul na podavače míčů kvůli tomu, že mu dostatečně rychle nepřinesl ručník.

"Politováníhodné, je to ostuda," píše uživatelka Lizzi. A podobných reakcí si lze pod videem přečíst desítky.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Po nárazu auta do stromu na Litoměřicku jsou řidička a dvě děti v kritickém stavu

Velmi těžká zranění utrpěly řidička a dvě děti při nárazu Škody Fabia do stromu. Vážná dopravní nehoda se stala dnes odpoledne u Budyně nad Ohří na Litoměřicku. ČTK to řekla ústecká mluvčí policie Veronika Hyšplerová.

Řidička narozená v roce 1972 havarovala před 15:00 na silnici 246 mezi Budyni nad Ohří a vesnici Nížebohy. "Z dosud nezjištěných příčin vyjela mimo komunikaci a narazila do stromu. Ve vozidle s touto řidičkou cestovaly dvě děti," uvedla Hyšplerová.

Žena i obě děti utrpěly podle krajského mluvčího záchranné služby Prokopa Voleníka velmi vážná zranění. "Ženu jsme převezli pozemní posádkou do ústeckého traumacentra. Pro děti vzlétl vrtulník letecké záchranné služby Ústí nad Labem a pražský vrtulník. Obě děti byly transportovány do jednoho z pražských traumacenter," dodal Voleník.

Další zprávy