Přemohla vítr i dvě tenisové krásky. Pak zažila Šafářová v Paříži pohádkový víkend

Přemohla vítr i dvě tenisové krásky. Pak zažila Šafářová v Paříži pohádkový víkend
Od životního úspěchu teď už bývalé české tenistky Lucie Šafářové uplynulo v sobotu pět let. Pojďme si její cestu až do finále French Open připomenout.
První kolo začalo nenápadně. Proti ruské kamarádce Anastasii Pavljučenkovové vydřela výhru až ve dvou tiebreacích.
Až do životního finále brněnská tenistka neztratila ani set. Druhé a třetí kolo proti Kurumi Naraové a Sabine Lisické ji pořádně nakoplo.
Jenže pak před ní turnajový pavouk začal stavět překážky jako hrom. Nejprve obhájkyni titulu, ruskou superhvězdu Marii Šarapovovou.
Foto: Reuters
Miroslav Harnoch Reuters Miroslav Harnoch, Reuters
6. 6. 2020 8:00
V sobotu 6. června je to pět let od životního víkendu tenistky Lucie Šafářové v Paříži, kde si zahrála dvě grandslamová finále. Zavzpomínejte na její cestu do bitvy proti Sereně Williamsové.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Na Domažlicku se srazil vlak s autem, řidič automobilu je lehce zraněný

V obci Trhanov na Domažlicku se před 8. hodinou ranní srazil vlak s osobním autem. Podle Andrey Divišové z plzeňské záchranné služby je na místě jeden zraněný z osobního auta. Doprava na železnici je zastavená. Na místě zasahují všechny složky integrovaného záchranného systému.

"Záchranná služba transportuje pouze řidiče osobního automobilu, ročník 1964, do Domažlické nemocnice s lehkým zraněním," uvedla Divišová.

Nehoda se stala na trati z Plané u Mariánských Lázní do Domažlic, v úseku mezi Havlovicemi a Klenčí pod Čerchovem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy