Přemohla vítr i dvě tenisové krásky. Pak zažila Šafářová v Paříži pohádkový víkend

Přemohla vítr i dvě tenisové krásky. Pak zažila Šafářová v Paříži pohádkový víkend
Od životního úspěchu teď už bývalé české tenistky Lucie Šafářové uplynulo v sobotu pět let. Pojďme si její cestu až do finále French Open připomenout.
První kolo začalo nenápadně. Proti ruské kamarádce Anastasii Pavljučenkovové vydřela výhru až ve dvou tiebreacích.
Až do životního finále brněnská tenistka neztratila ani set. Druhé a třetí kolo proti Kurumi Naraové a Sabine Lisické ji pořádně nakoplo.
Jenže pak před ní turnajový pavouk začal stavět překážky jako hrom. Nejprve obhájkyni titulu, ruskou superhvězdu Marii Šarapovovou.
Foto: Reuters
Miroslav Harnoch Reuters Miroslav Harnoch, Reuters
6. 6. 2020 8:00
V sobotu 6. června je to pět let od životního víkendu tenistky Lucie Šafářové v Paříži, kde si zahrála dvě grandslamová finále. Zavzpomínejte na její cestu do bitvy proti Sereně Williamsové.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy