Plíšková nadchla úborem, tenisem už méně. Paříž se klaní přemožitelce rakoviny

Nevšední příběhy tenisové Paříže pokračovaly třetím dnem. Podívejte se na fotografie z Roland Garros.
Česká tenistka nepůsobila na dvorci Suzanne Lenglenové vůbec jistě, často chybovala a v první fázi zápasu se nemohla spolehnout ani na svůj servis. To nejlepší ale naštěstí vytáhla v nejdůležitějších chvílích a oba sety rozhodla v jeho koncovkách.
Reakce na výkon Plíškové byly rozporuplné, česká hráčka se tenisem předvedeným v prvním kole rozhodně mezi největší favoritky nezařadila. Naopak velký ohlas měl její zápasový úbor.
"Dost lidí mi psalo, že to vypadalo dobře, tak aspoň to," potvrdila s úsměvem česká tenistka. Růžová přitom není její oblíbená barva. "Nesnáším ji. Ale nabídli mi to a souhlasila jsem."
Turnajová devítka Karolína Plíšková si ve druhém kole zahraje se Sloane Stephensovou. Američankou, která hrála v Paříži finále před třemi lety.
Foto: ČTK
Sport Reuters Sport, Reuters
2. 6. 2021 10:19
Nevšední příběhy tenisové Paříže pokračovaly v úterý třetím dnem. Do grandslamového Roland Garros vstoupila úspěšně Karolína Plíšková, svět tenisu dojatě sledoval návrat Carly Suárezové Navarrové bezprostředně po vítězném boji s rakovinou, suverénně vstoupili do turnaje Rafael Nadal a Novak Djokovič. Podívejte se na fotografie.
 

Právě se děje

před 5 hodinami

V Pardubicích došlo ke srážce sanitky s autem, dva záchranáři jsou zraněni

Sanita zdravotnické záchranné služby a osobní auto se dnes před polednem srazily na světelné křižovatce v centru Pardubic. V sanitě jeli dva záchranáři, kteří utrpěli zranění a byli převezeni do nemocnice. Žádného pacienta nevezli. V osobním autě jeli dva dospělí a dvě děti, nikdo z nich zraněn nebyl. ČTK to řekla mluvčí policie Dita Holečková.

Zdroj: ČTK
Další zprávy