Vondroušová vzdorovala marně. Po třísetové bitvě ji vyřadila Tomljanovicová

ČTK ČTK
11. 2. 2020 14:51
Markéta Vondroušová nedotáhla do konce nadějně rozehraný zápas s Ajlou Tomljanovicovou a soupeřce z Austrálie po více než dvouhodinové bitvě podlehla 6:3, 3:6, 4:6.
Markéta Vondroušová
Markéta Vondroušová | Foto: Reuters

Finalistka loňského Roland Garros, jež se letos na kurty vrací po půlroční pauze a zářijové operaci zápěstí levé ruky, získala za 39 minut úvodní set. Další dvě sady ale v koncovkách ztratila a stejně jako na Australian Open hned po prvním zápase skončila. Nenavázala tak na úvodní turnaj sezony v Adelaide, kde došla až do čtvrtfinále.

Soupeřku pro druhé kolo už zná petrohradská šampionka z roku 2018 Petra Kvitová, která měla na úvod volný los. Turnajová trojka se poprvé v kariéře utká s Alison van Uytvanckovou, Belgičanka v prvním kole vyřadila Kristinu Mladenovicovou z Francie, vítězku trofeje z roku 2017.

Dvouhra - 1. kolo: Tomljanovicová (Austr.) - Vondroušová (5-ČR) 3:6, 6:3, 6:4, Dodinová (Fr.) - Kužmová (SR) 6:2, 6:2, Van Uytvancková (Belg.) - Mladenovicová (Fr.) 6:4, 6:1.

 

Právě se děje

před 8 minutami

Největší tuzemský poskytovatel venkovní reklamy BigBoard spustil nový portál BigZoom. Nabízí ubytování a zážitky v Česku

Nový web vznikl transformací portálu Hyperslevy, který BigBoard ovládl loni. ČTK to řekli zástupci společnosti.

"BigZoom je výsledkem plánované transformace konceptu portálu Hyperslevy, který nahradil k 1. červnu. Veškeré vouchery na Hyperslevách ale samozřejmě zůstávají v platnosti a zákazníci je budou moci řádně vyčerpat," řekla ČTK mluvčí BigBoardu Pavlína Stránská.

Zdroj: ČTK
Další zprávy