Kvitová v přiléhavých šatech či Siniaková v šedé. Tenistky měly v Petrohradu párty

mih mih
11. 2. 2020 14:50
Účastnice tenisového podniku v Petrohradu se v pondělí večer vypravily na párty. Podívejte se, jak jim to slušelo.

Petra Kvitová a další elitní tenistky vyrazily po Australian na další turnaj, tentokrát do Petrohradu. Pořadatelé jim tu uspořádali párty na uvítanou.

před 6 hodinami

Inter vyhrál v Parmě a vede italskou ligu před AC už o šest bodů

Fotbalisté Interu Milán vyhráli dohrávku 25. kola italské ligy na hřišti Parmy 2:1 a v čele tabulky zvýšili náskok před městským rivalem AC už na šest bodů. Dvěma góly v rozmezí osmi minut ve druhém poločase se na vítězství podílel chilský útočník Alexis Sánchez po asistencích belgického kanonýra Romelua Lukakua. Předposlední tým tabulky dokázal už jen snížit zásluhou Brazilce Hernaniho.

Inter drží v Serii A už devět zápasů neporazitelnost a šestou výhrou za sebou využil středeční bodovou ztrátu AC Milán po remíze 1:1 s Udine. Parma naopak čeká na tříbodový zisk už 16 kol a zaostává o šest bodů za pozicemi znamenajícími udržení v soutěži.