Konec spekulacím o váze. Cibulková čeká potomka, v Praze ukázala fotku ultrazvuku

mih mih
11. 12. 2019 11:01
Od května nehrála, v listopadu vydala knihu a oznámila konec kariéry. Až v prosinci nakonec slovenská tenistka Dominika Cibulková potvrdila spekulace a přiznala, že s manželem čekají miminko.
Dominika Cibulková s manželem
Dominika Cibulková s manželem | Foto: Instagram.com

"S nadšením vám musím oznámit, že brzy budeme v rodině tři," napsala na sociální sítě s fotkou z pražského nábřeží a obrázkem z ultrazvuku.

Slovenská média i fanoušci o jejím těhotenství spekulovali od poloviny letošního roku, kdy začala publikovat fotky, na kterých se zdálo, že má o nějaké to kilo navíc. Že bude nastávající maminkou, ale potvrdila až v úterý.

Třicetiletá tenisová hvězda okamžitě začala sklízet ohromné množství gratulací. Na Instagramu jí popřály i Češky Karolína Plíšková, Andrea Sestini Hlaváčková nebo Lucie Šafářová, která jí jako další nastávající maminka napsala "Vítej v klubu".

"Netajila jsem to příliš dlouho. První tři měsíce jsem si nechávala pro sebe, chtěla jsem, aby všechno bylo v pořádku. Myslím, že to je normální postup," cituje server Športky.sk Cibulkovou.

Ta tím tak potvrdila, že byla v jiném stavu už v polovině listopadu, kdy křtila autobiografii Tenis je můj život. Vyvrátila ale, že právě proto ukončila kariéru.

"To rozhodnutí byl dlouhodobý proces. Samozřejmě, že jsme se těšili na rodinu, ale tím, že to vyšlo na první pokus, bylo to štěstí od Pánaboha," přiznala.

Štastná byla i z toho, že se jí vyhnuly těhotenské nevolnosti. "Jen mě trochu pobolíval žaludek, jinak jsem bývala spíše unavená a dokázala jsem prospat celé hodiny. Teď už víme i pohlaví, máme vybrané jméno, ale necháme si ho pro sebe," dodala.  

 

Právě se děje

Aktualizováno před 3 hodinami

Ministři financí EU se shodli na plánu pro oživení ekonomik

Ministři financí zemí Evropské unie se dnes dohodli na tom, že země eurozóny budou moci k oživení ekonomik stižených koronavirovou krizí využívat bez jakýchkoli podmínek záchranný fond ESM. Po dnešní videokonfereci euroskupiny to oznámilo několik ministrů.

Shodu na vydání společných dluhopisů, o které stály zvláště nejpostiženější země jako Itálie a Španělsko, naproti tomu ministři nedosáhli. O dalších možných nástrojích mají podle nich rozhodnout lídři unijních zemí.

Podle francouzského ministra financí Bruna Le Maira dospěli ministři k "excelentní dohodě", která umožní zemím okamžitě využít půl bilionu eur (14 bilionů Kč) z ESM. Obdobná částka by měla být k dispozici později v novém fondu pro zotavení ekonomik. O jeho financování však kvůli vzájemným neshodám ministři nerozhodli.

Zdroj: ČTK
před 5 hodinami

Exploze kyslíkové nádoby při opravě bojleru poškodila dům nedaleko velvyslanectví ČR v Moskvě

Exploze kyslíkové tlakové nádoby dnes poškodila dům v centru Moskvy, který se nachází v bezprostřední blízkosti českého a slovenského velvyslanectví. Výbuch si vyžádal několik zraněných, uvedla ruská média s odvoláním na záchranáře. Podle mluvčího ambasády ČR jsou všichni pracovníci úřadu v pořádku. Záchranáři zprvu pátrali po desítce pohřešovaných osob, ale všichni o sobě dali brzo vědět, uvedla televize Rossija 24.

Exploze, která podle TASS nastala při opravě bojleru, poškodila desáté patro budovy stojící naproti velvyslanectví Slovenské republiky a vzdálené asi 150 metrů od české ambasády. "S velvyslanectvím je vše v pořádku, všichni pracovníci jsou v pořádku, budova nijak neutrpěla," ujistila slovenská ambasáda podle TASS.

Zdroj: ČTK
před 6 hodinami

Zdravotní stav Borise Johnsona se zlepšuje, už není na jednotce intenzivní péče

Britský premiér Boris Johnson nakažený koronavirem byl dnes večer v londýnské nemocnici po třech dnech na jednotce intenzivní péče přesunut zpět na běžné lůžkové oddělení. V prohlášení to oznámila kancelář předsedy vlády, která předtím informovala, že zdravotní stav Johnsona se zlepšuje. Lékaři budou jeho boj s nemocí covid-19 nadále bedlivě sledovat. Britská média předtím spekulovala, že k práci se možná lídr Konzervativní strany vrátí až za několik měsíců.

"Premiér byl dnes večer přesunut z jednotky intenzivní péče zpět na lůžkové oddělení. Tam bude během rané fáze rekonvalescence pečlivě monitorován," oznámil mluvčí Johnsonova úřadu. Stručné prohlášení dále uvádí, že ministerský předseda má "nesmírně dobrou náladu".

Johnson je v nemocnici v centru Londýna od nedělního večera. Převezli jej tam poté, co se více než týden potýkal s kašlem a horečkami v důsledku nákazy koronavirem. V pondělí odpoledne se 55letému politikovi přitížilo, načež byl přesunut na JIP. Na plicní ventilátor napojen nebyl, s dýcháním mu ovšem pomáhala kyslíková terapie.

Zdroj: ČTK
Další zprávy