Bouchardová si založila účet na seznamce. Za rande s ní dá fanoušek přes dva miliony

mih mih
21. 5. 2020 15:41
Je sama, bez přítele, ale kanadská tenistka Genie Bouchardová se z toho rozhodně nehroutí, naopak otřeně přiznává, že má účet na seznamce. A večeři s fanouškem vydražila v přepočtu za více než dva miliony korun, které půjdou na charitu.
Genie Bouchardová
Genie Bouchardová | Foto: ČTK

"Dělám peckové mini quesadilly," napsala jako své hlavní motto Bouchardová do seznamovací aplikace Bumble, do které se nově přihlásila, a zveřejnila svůj profil na Instagramu.

Pokud jde o její singl status, nemá současná 328. hráčka světa zábrany. Na jaře na sítích přiznala, že by karanténu raději trávila s přítelem - a pak nestačila odhánět nápadníky.

Minulý týden se toho rozhodla využít a svolala aukci, na které dražila večeři a pozvánku na kurty, aby vítěz viděl tenistku i v akci.

Po 37 příhozech nakonec vyhrál fanoušek, který za rande s kanadskou hvězdou zaplatí 85 tisíc dolarů, tedy přes dva miliony korun. Ty půjdou na charitu.

"Cože, tolik peněz? Lidi jste úžasní, už se nemůžu dočkat, až poznám vítěze," radovala se Bouchardová. 

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Agentura Fitch potvrdila rating Česka. Očekává, že se země s ekonomickými dopady vypořádá

Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings opět potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti Česka na stupni AA-. Výhled ratingu je stabilní, což signalizuje, že agentura se hodnocení v dohledné době nechystá změnit.

Stabilní výhled podle agentury odráží očekávání, že se v Česu podaří díky přiměřené politické reakci absorbovat šok, který pandemie covidu-19 znamená pro domácí a zahraniční poptávku a že se česká ekonomika díky postupnému rušení protikoronavirových omezení a vakcinaci stabilizuje. Fitch odhaduje, že se na stavu hospodářství pozitivně projeví investice z fondů Evropské unie a vyzdvihuje silný český trh práce.

Podle české ministryně financí Aleny Schillerové není překvapením, že si ČR svou "skvělou pozici" v očích mezinárodních a nezávislých autorit bezpečně udržuje, míra veřejného zadlužení totiž zemi podle ní řadí mezi "nejdisciplinovanější ekonomiky" v EU.

Zdroj: ČTK
Další zprávy