Bouchardová si založila účet na seznamce. Za rande s ní dá fanoušek přes dva miliony

mih mih
21. 5. 2020 15:41
Je sama, bez přítele, ale kanadská tenistka Genie Bouchardová se z toho rozhodně nehroutí, naopak otřeně přiznává, že má účet na seznamce. A večeři s fanouškem vydražila v přepočtu za více než dva miliony korun, které půjdou na charitu.
Genie Bouchardová
Genie Bouchardová | Foto: ČTK

"Dělám peckové mini quesadilly," napsala jako své hlavní motto Bouchardová do seznamovací aplikace Bumble, do které se nově přihlásila, a zveřejnila svůj profil na Instagramu.

Pokud jde o její singl status, nemá současná 328. hráčka světa zábrany. Na jaře na sítích přiznala, že by karanténu raději trávila s přítelem - a pak nestačila odhánět nápadníky.

Minulý týden se toho rozhodla využít a svolala aukci, na které dražila večeři a pozvánku na kurty, aby vítěz viděl tenistku i v akci.

Po 37 příhozech nakonec vyhrál fanoušek, který za rande s kanadskou hvězdou zaplatí 85 tisíc dolarů, tedy přes dva miliony korun. Ty půjdou na charitu.

"Cože, tolik peněz? Lidi jste úžasní, už se nemůžu dočkat, až poznám vítěze," radovala se Bouchardová. 

 

Právě se děje

před 44 minutami

Policista, který zabil George Floyda, bude obviněn z vraždy druhého stupně

Generální prokurátor Minnesoty Keith Ellison zvýší obvinění bělošského policisty Dereka Chauvina z vraždy neozbrojeného černocha George Floyda z třetího na druhý stupeň, za což mu hrozí delší vězení. Vznesena budou obvinění také proti třem dalším policistům, kteří byli na místě a kteří po incidentu dostali výpověď. Informoval o tom dnes americký list Star Tribune.

Šestačtyřicetiletý Floyd zemřel poté, co mu Chauvin skoro devět minut 25. května při zatýkání klečel na krku. Nahrávka incidentu obletěla celý svět a v USA spustila vlnu protestů proti rasově motivované policejní brutalitě, které v místech provázelo rabování a vandalismus.

Čtyřiačtyřicetiletý Chauvin dostal minulý týden výpověď a byl obviněn z vraždy třetího stupně a zabití druhého stupně. Nyní ho prokurátor podle tisku chce obvinit z vraždy druhého stupně, za kterou by mohl dostat až 40 let za mřížemi, což je o 15 víc než maximální trest za vraždu třetího stupně.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Sněmovna se zatím nedistancovala od slov Vojtěcha Filipa k legiím

Sněmovna se zatím nedistancovala od výroků svého místopředsedy a šéfa KSČM Vojtěcha Filipa o československých legionářích, jak to požaduje STAN. Debatu dnes poslanci nedokončili. Filip v diskusi opětovně jakékoli pochybení odmítl. Podle něj mohly být jeho výroky zkresleny.

Filip v nedávném rozhovoru pro ruský armádní deník Krasnaja zvezda kritizoval odstranění sochy sovětského maršála Ivana Koněva z Prahy 6, označil je za "zločinné". Pražské komunální politiky nařkl z neofašismu. Současně pochválil ruskou vládu za to, že nenutí místní úřady, aby svolily k budování pomníků československým legionářům, kteří padli v boji s bolševiky.

"Žádný výrok, který by poškodil dobré jméno československých legií, jsem neřekl. Řekl jsem, že v České republice existují lidé, kteří mají různý názor na československé legie," hájil se Filip.

Zdroj: ČTK
Další zprávy