Stříbrná Špotáková, suverénní Bolt a další momenty z MS v atletice

Stříbrná Špotáková, suverénní Bolt a další momenty z MS v atletice
Barbora Špotáková získává stříbrnou medaili. Oštěp letí na 71,58 m. Dál hodila Barbora jen při svém světovém rekordu
Hop a letí. Stačilo málo a bylo další zlato.
Pro zlato si chce na dvoustovce dojít Usain Bolt. Aby ne po diskvalifikaci na stovce.
Před semifinále na 200 metrů to byl už ten známý Bolt. Gesta, legrácky...
Foto: Reuters
Reuters Reuters
2. 9. 2011 14:18
 

Právě se děje

před 1 hodinou

V Broumově hořela kotelna v průmyslovém areálu, škoda je 15 milionů korun

V areálu firmy Veba v Broumově na Náchodsku v úterý večer hořela kotelna na topný olej. Škodu vyšetřovatel předběžně stanovil na 15 milionů korun, upřesňovat se bude stejně jako příčina požáru ve středu dopoledne. Na webu hasičů Královéhradeckého kraje to uvedl jejich mluvčí Ondřej Sezima.

O požáru v areálu v broumovské části Olivětín hasiči dostali zprávu po 19:00. Hořela kotelna přistavená k výrobní hale. "V kotelně se nacházela nejenom technologie, ale také velké množství topného oleje," uvedl mluvčí. Hasiči zasahovali v dýchacích přístrojích s použitím vody a hasební pěny, aby před ohněm uchránili výrobní stroje v přilehlé hale, kde navíc byly další hořlaviny.

"V pozdních večerních hodinách se jim podařilo požár dostat zcela pod kontrolu. Při zásahu nebyl nikdo zraněn," uvedl Sezima. Zaměstnanci budovu včas opustili. Škodu oheň způsobil na vnitřním vybavení kotelny, silně zakouřené byly prostory v nadzemním podlaží přilehlé budovy, které slouží jako šatny a sociální zázemí pro zaměstnance.

Zdroj: ČTK
Další zprávy