Bundesligu nelze odmítnout. Coufal má nabídku z Freiburgu, čeká na vyjádření Slavie
Reprezentace

Slávistický fotbalista Vladimír Coufal má nabídku z německého Freiburgu.
Dortmund prohrál v derby proti Schalke a dal Bayernu šanci na odskočení
Zahraniční ligy

Fotbalisté Dortmundu v 31. kole německé ligy prohráli derby se Schalke 2:4 a na druhém místě tabulky stále ztrácejí bod na vedoucí Bayern Mnichov.
Mohuč dala pět gólů Freiburgu a dostala se v bundeslize před něj

Z krize a v tabulce na dvanácté místo před dnešního soupeře dostal mohučský celek autor hattricku Jean-Philippe Mateta.
Dortmund otočil šlágr proti Bayernu a odskočil bavorskému klubu na rozdíl sedmi bodů

Fotbalisté Borussie Dortmund porazili Bayern Mnichov 3:2 a upevnili si první místo, šlágr 11. bundesligového kola rozhodl střídající Paco Alcácer.
Mönchengladbach se na Dortmund nedotáhl. Ve Freiburgu inkasoval už v první minutě

Mönchengladbachu hrubě nevyšel vstup do utkání 9. kola německé ligy proti Freiburgu. Už v první minutě dostal gól z penalty a nakonec prohrál 1:3.
Kadeřábek pomohl Hoffenheimu k výhře gólem, dařilo se také Brémám se dvěma Čechy

Pavel Kadeřábek přispěl Hoffenheimu k vítězství 3:1 v Hannoveru premiérovým gólem v sezoně. Stejným poměrem uspěly Brémy v souboji s Herthou.
Přestávka. Tak ne, penalta. V bundeslize museli hráči z kabin, sedm minut po konci poločasu padl gól

Mohuč se dostala do vedení v sedmé minutě "přestávkového času". První půli už totiž sudí ukončil, po konzultaci s videem však nařídil pokutový kop.
Stuttgart už nemá sestupové starosti. Pátou výhru pod tureckým koučem zařídil Gómez

Reprezentační útočník Mario Gómez vstřelil v utkání proti Freiburgu dvě branky, díky čemuž Stuttgart bodoval posedmé v řadě.
Darida asistoval při výhře Herthy, v Dortmundu rozhodl hostující Batshuayi

Vladimír Darida přihrál na vítězný gól v zápase Herthy, i ve druhém utkání za Dortmund se prosadil Mitchy Batshuayi, hostující z londýnské Chelsea.
Bayern nastřílel Hoffenheimu pět branek a vede bundesligu o 16 bodů

Bayern otočil utkání proti Hoffenheimu a zvítězil 5:2. Hosté s Pavlem Kadeřábkem v sestavě získali z posledních čtyř zápasů jediný bod.
Kolínská mizérie trvá. Poslední tým německé ligy ztratil proti Freiburgu vedení 3:0

Kolín vedl nad Freiburgem už 3:0, ale hosté zejména díky hattricku a dvěma proměněným penaltám Nilse Petersona utkání otočili.
Bayern porazil Augsburg a zvýšil náskok na čele tabulky, Lipsko ztratilo v Leverkusenu

Bayern porazil Augsburg 3:0, druhé Lipsko remizovalo s Leverkusenem 2:2. Hoffenheim bez Pavla Kadeřábka remizoval s Frankfurtem 1:1.
Hoffenheim se rozešel s berlínskou Herthou smírně. Na český souboj ale nedošlo

Hoffenheim remizoval na domácím hřišti s Herthou Berlín 1:1. Pavel Kadeřábek odehrál 74 minut, Vladimír Darida poprvé v sezoně na trávníku chyběl.
Záchranářský duel mezi Hamburkem a Mohučí skončil bez branek

Dvě kola před koncem německé Bundesligy stále není rozhodnuto o všech sestupujících.
Sparta na úvod přípravy remizovala s bundesligovým Freiburgem
Česká liga

V zápase hraném v rámci soustředění v Málaze byli Letenští aktivnějším celkem, ale obranu německého týmu nepřekonali.
Bayern jen remizoval ve Frankfurtu a v Bundeslize ztratil body podruhé v řadě

Fotbalisté Bayernu Mnichov v 7. kole Bundesligy jen remizovali ve Frankfurtu 2:2. Přestože Arjen Robben otevřel skóre hned první střelou na branku.
Dortmund oslavil rekordní 24. zápas bez porážky na domácím hřišti. Götzeho fanoušci přivítali

Fotbalisté Borussie Dortmund doma porazili Freiburg 3:1 a prodloužili domácí neporazitelnost na 24 utkání v řadě.
Darida do Realu Madrid? Španělský velkoklub údajně uvažuje o českém reprezentantovi
Fotbal

Real Madrid údajně uvažuje o českém reprezentantovi Vladimíru Daridovi.
Darida si zvyká na ofenzivnější roli. Nahradí Rosického?
Fotbal

Záložník Vladimír Darida po letním přestupu z Freiburgu odehrál za Herthu všechny tři ligové zápasy v základní sestavě a cítí důvěru trenéra.
Bild: Darida přestoupil z Freiburgu do Herthy Berlín