Třetí Union remizoval s Bochumí, nevyhrál ani Leverkusen

16. 4. 2023 22:04

Union Berlín v německé fotbalové lize remizoval doma 1:1 s Bochumí, která je v tabulce patnáctá a bojuje o záchranu. Union je třetí a na vedoucí Bayern Mnichov ztrácí sedm bodů. Na jeden bod se k berlínskému celku v 28. kole přiblížilo Lipsko.

Brémy s Jiřím Pavlenkou v brance doma prohrály s Freiburgem 1:2 a nezvítězily pošesté v řadě. Všechny branky padly v druhém poločase. Domácí Werder nejprve vedl zásluhou Philippa, ale Freiburg vývoj utkání otočil po gólech Sallaie a Hölera.

Zápas mezi Wolfsburgem a Leverkusenem skončil bezbrankovou remízou. Adam Hložek nastoupil v základní sestavě Bayeru a hrál do 78. minuty, kdy ho nahradil Adli. Patrika Schicka stále trápí zranění třísel. Leverkusen je dál šestý.

Německá fotbalová liga - 28. kolo:

Brémy - Freiburg 1:2 (47. Philipp - 67. Sallai, 71. Höler), Union Berlín - Bochum 1:1 (45.+3 Juranovič - 55. Stöger z pen.), Wolfsburg - Leverkusen 0:0.

1. Bayern Mnichov 28 17 8 3 77:30 59
2. Dortmund 28 18 3 7 62:39 57
3. Union Berlín 28 15 7 6 43:31 52
4. Lipsko 28 15 6 7 53:35 51
5. Freiburg 28 14 8 6 41:37 50
6. Leverkusen 28 13 5 10 51:40 44
7. Eintracht Frankfurt 28 11 9 8 49:41 42
8. Mohuč 28 11 9 8 46:39 42