Bayern ztratil další body. V zápase číslo 2000 v bundeslize ve Freiburgu remizoval

1. 3. 2024 22:50
Fotbalisté Bayernu Mnichov uhráli v předehrávce 24. kola ve Freiburgu jen remízu 2:2 a při jubilejním 2000. zápase v bundeslize opět ztratili.
Zklamaný Harry Kane v dresu Bayernu Mnichov.
Zklamaný Harry Kane v dresu Bayernu Mnichov. | Foto: Reuters

Úřadující šampioni nedokázali naplno bodovat potřetí z posledních čtyř zápasů a v neúplné tabulce ztrácejí na druhém místě na vedoucí Leverkusen sedm bodů.

Domácí poslal ve 12. minutě do vedení Christian Günter, Bayern ale ještě do poločasu zásluhou Mathyse Tela vyrovnal a vývoj pro favorita otočil v 75. minutě Jamal Musiala. Vedení ale Bayern neudržel a tři minuty před koncem zajistil Freiburgu bod Lucas Höler.

Německá fotbalová liga - 24. kolo:

Freiburg - Bayern Mnichov 2:2 (12. Günter, 87. Höler - 35. Tel, 75. Musiala).

Serie A

Fotbalisté AC Milán vyhráli v italské lize předehrávku 27. kola 1:0 nad Laziem, které dohrávalo po třech červených kartách v osmi. Soupeř pražské Slavie pro osmifinále Evropské ligy rozhodl o vítězství nad oslabeným soupeřem až díky brance střídajícího Noaha Okafora z 88. minuty.

Domácí římský klub hrál v deseti od 57. minuty, kdy musel ze hřiště po druhé žluté kartě obránce Luca Pellegrini. Přesilovku ale využil až v závěru, poté co se po čtvrt hodině na hřišti prosadil švýcarský útočník. Ve vyhrocené koncovce nastavení pak rozhodčí ukázal červené karty za nesportovní chování ještě dalším dvěma hráčům Lazia.

AC Milán, který čeká první duel se Slavií ve čtvrtek, figuruje před víkendovým programem v tabulce na třetím místě o bod za Juventusem. Vedoucí Inter má náskok 13 bodů.