Ruslan Rotaň (fotbalista)

Fotbalová Slavia už nepočítá s Altintopem, Rotaněm a Šventem
Česká liga

Fotbalová Slavia Praha už nepočítá s trojicí zahraničních hráčů Halilem Altintopem, Ruslanem Rotaněm a Dušanem Šventem.
Španělé jsou na MS, pomohla jim výhra nad Albánií a remíza Itálie. Piquého fanoušci vypískali
Fotbal

Šampionát v Rusku už má jistých 11 týmů.
Slavia rozhodla derby ve druhé půli. Utkání ovlivnila nesprávná rozhodnutí sudího Jílka
Česká liga

Slavia se v neúplné tabulce posunula na druhé místo, zato trenér Stramaccioni to bude mít po neúspěchu v derby ve Spartě ještě více nahnuté.
Italové zdolali Izrael s Ben Chaimem, Španělé porazili Lichtenštejnce rekordním rozdílem
Fotbal

Španělé zvítězili 8:0 v Lichtenštejnsku a natáhli sérii neporazitelnosti na neuvěřitelných 61 zápasů. Ben Chaim Izraeli k bodům v Itálii nepomohl.
Slavia přehrála oslabený Borisov jen o jednu branku. Odveta v Bělorusku lehká nebude
Liga mistrů

Hostující Jablonskij byl ve dvacáté minutě vyloučen za faul na Frydrycha a Škoda proměnil nařízenou penaltu v jedinou branku celého utkání.
Slavia remizovala s Krasnodarem díky gólu Deliho v nastavení, Slovácko přehrálo Záhřeb
Česká liga

Slavia remizovala s Krasnodarem, Zlín zase uhrál nerozhodný výsledek s Fulhamem. Slovácko přehrálo Dinamo Záhřeb, Liberec porazil Drážďany.
Cílem je obhajoba titulu, Liga mistrů snem. Zahraničními hvězdami nic neriskujeme, říká Tvrdík
Česká liga

Jaroslav Tvrdík rovněž hovořil o přestupovém "boji" se Spartou nebo rozpočtu Slavie pro sezonu, ve které vítěz ligy postoupí přímo do Ligy mistrů.
Také Slavia zbrojí ve velkém. Do Edenu přichází Altintop, Danny a Rotaň, Pavlenka míří do Brém
Česká liga

Fotbalová Slavia na úterní tiskové konferenci představila tři velké posily. Do Edenu přišli bojovat o Ligu mistrů Halil Altintop, Danny a Ruslan Rotaň
Slávisté si našli svého Rosického, Rotaň v přípravě zazářil. Okamžitě ho podepište, žádají fanoušci