Roman Jebavý

Krejčíková a Siniaková v Miami končí, kanadská hvězdička vyřadila Kerberovou
Tenis

Nejlepší deblový pár světa prohrál v Miami s Azarenkovou a Bartyovou. Ve dvouhře objev sezony Kanaďanka Andreescuová vyzrála na Kerberovou.
Berdych odvrátil Krajinovičovi dva mečboly a je v Montpellieru v semifinále
Tenis

Tomáš Berdych postoupil na tenisovém turnaji v Montpellieru do semifinále. Ve čtvrtfinále porazil Srba Filipa Krajinoviče po téměř tříhodinové bitvě.
Nadvláda Prostějova v extralize končí. Titul získali tenisté I. ČLTK
Tenis

Tenisté I. ČLTK Praha získali poprvé po 28 letech titul v extralize smíšených družstev.
Deblista Jebavý se do druhého finále za sebou nedostal
Tenis

Před týdnem v Petrohradu postoupil Jebavý do utkání o titul s nizozemským spoluhráčem Matwé Middelkoopem.
Tenisové nezdary pokračují. Rosol a Jebavý nezvládli čtyřhru proti Maďarům
Tenis

Českým tenistům se zatím v Davis Cupu nedaří. V barážovém mači proti Maďarsku nezvládli čtyřhru a prohrávají 1:2 na zápasy.
Tenista Jebavý vyhrál s Argentincem Moltenim čtyřhru v Kitzbühlu
Tenis

Pro osmadvacetiletého Jebavého je to třetí turnajový triumf ve čtyřhře v kariéře.
Jebavý si v Kitzbühelu zahraje o titul ve čtyřhře
Tenis

Osmadvacetiletý Jebavý bude po dvou loňských triumfech usilovat o třetí titul v kariéře.
Jebavý s Veselým deblový titul v Umagu nezískali
Tenis

Tenisté Roman Jebavý a Jiří Veselý podlehli na turnaji v Umagu ve finále čtyřhry Nizozemcům Robinu Haasemu a Matwému Middelkoopovi 4:6, 4:6 a druhý…
Prohra z mečbolu. Jebavý v Lyonu nedotáhl útok na třetí titul ze čtyřhry
Tenis

Roman Jebavý a Matwe Middelkoop podlehli ve finále čtyřhry na turnaji v Lyonu dvojici Nick Kyrgios a Jack Sock 5:7, 6:2, 9:11.
V Davis Cupu začíná pro Čechy složitá doba. Neporazit Izrael by ale bylo ostudou
Tenis

Češi zahajují v Ostravě zápas proti Izraeli. Když uspějí, půjdou do baráže o Světovou skupinu, z níž loni po 11 letech sestoupili.
Tenisté dorazili do Ostravy na daviscupový duel s Izraelem. Jediným cílem je návrat mezi elitu
Tenis

Davis Cupový tým dorazil do Ostravy v novém složení bez Berdycha a Štěpánka. Máme nejsilnější možné složení, řekl kapitán Jaroslav Navrátil.
Cola se solí dodává sílu. Jebavý slaví v Petrohradu druhý deblový titul kariéry
Tenis

Český tenista, jenž po neúspěšné daviscupové baráži vysvětloval českým médiím, co si míchá do láhví s colou, vyhrál deblový turnaj ATP.
Kola se solí u tenistů? Je to hloupost, sycené nápoje naopak škodí, říká výživový poradce
Tenis

Podle výživového poradce je mix koly se solí hloupost.
Jebavý není opilec, brání daviscupový tým tenistu. Podle mluvčího pil kolu se solí
Tenis

Pil tenista Roman Jebavý na lavičce při daviscupovém utkání alkohol? Tým se proti takové verzi ostře ohrazuje.
Česko - Nizozemsko 2:2. Veselý prohrál s Haasem, o vítězi rozhodne až závěrečný duel
Tenis

Jiří Veselý souboj jedniček nezvládl a podlehl Robinu Haasemu ve čtyřech setech.
Záchrana ještě není jistá. Debutant Jebavý s Pavláskem ve čtyřhře podlehli Nizozemcům
Tenis

Robin Haase a Matwe Middelkoop zdolali ve čtyřhře český pár ve složení Roman Jebavý a Adam Pavlásek po setech 4:6, 6:4, 7:6 a 6:4.
Čtyřhra beze změny. Do boje o postupový bod nominoval Navrátil Pavláska s Jebavým
Tenis

Nehrající kapitán Navrátil ponechává původní sestavu, která měla ve čtyřhře nastoupit.
Davis Cup v Nizozemsku odehrají Veselý, Pavlásek, Rosol a Jebavý
Tenis

Český tým se v barážovém utkání Davis Cupu utká s Nizozemskem, nemůže se ale spolehnout ani na Tomáše Berdycha, ani na Radka Štěpánka.
Veselý s Jebavým vyučovali na turnaji v Istanbulu. Ve finále nadělili hned dva kanáry
Tenis

Čeští tenisté Jiří Veselý a Roman Jebavý vyhráli čtyřhru na turnaji v Istanbulu. Ve finále nadělili turecko-italskému páru hned dva kanáry.