Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Aktuálně.cz není jeho autorem a neovlivňuje jeho obsah

Toyota představila nové ambasadory Fuksu, Habance a duo Sluková s Hermanovou

komerční článek
9. 11. 2018 9:44
Toyota má v Česku nové sportovní ambasadory, beachvolejbalistky Markétu Slukovou a Báru Hermannovou, rychlostního kanoistu Martina Fuksu a skatera Maxima Habance. Všichni čtyři si ve čtvrtek oficiálně převzali klíče od hybridních vozů Toyota z rukou zástupců automobilky.
Automobilka Toyota podporuje také handicapované sportovce | Video: Toyota

České zastoupení Toyoty v marketingu sází na české sportovce a lokální akce. Podporuje například běžecký seriál Run Tour, ale také Český paralympijský výbor.

Maxim Habanec
Maxim Habanec | Foto: Toyota

Dlouhodobou ambasadorkou automobilky je také snowboardcrossařka Eva Samková. V Toyotě se česká olympijská vítězka se svým týmem tým Czech SBX přepravuje na závody, tréninky i soustředění už čtvrtým rokem v řadě.

"Celosvětovou filosofií Toyoty je mobilita pro všechny. Už dávno neprodáváme jen auta. Proto podporujeme naše úspěšné sportovce i paralympioniky. Doufáme, že jim to pomůže v přípravě a usnadní jim to život. Jsme zase kousek dál v propojení se sportovním světem. Naším cílem je pomáhat překonávat nemožné," řekla mluvčí české Toyoty Jitka Jechová.

"Před 20 lety jsem byl na základce kvůli ježdění na skatu za vyvrhela, teď mi Toyota předává auto. Časy se změnily," zamyslel se při předávací akci ve svém vlastním in-door skate parku Max Habanec.

"Jezdit v hybridní Toyotě pomůže nejen nám, ale zároveň tím šetříme i ovzduší, což strašně moc oceňuju. Navíc můžu teď po Praze parkovat kdekoli zdarma a nemusím hledat parkovací místa, čímž uspořím spoustu času," doplnila Bára Hermannová.

Představení ambasadorů Toyoty | Video: Toyota
 

Právě se děje

před 50 minutami

Hlavní líčení v brněnské korupční kauze Stoka bude pokračovat až příští rok

Krajský soud v Brně bude v hlavním líčení sledovaného případu obžaloby z korupce na radnici Brno-střed, takzvané kauze Stoka, pokračovat v roce 2021. Listopadové i prosincové termíny soud odvolal. Vyplývá to z justiční databáze.

V kauze je obžalováno 11 lidí a dvě firmy včetně někdejšího politika za hnutí ANO Jiřího Švachuly. Právě ten byl podle státního zastupitelství hlavou skupiny, která ovlivnila desítky zakázek správy nemovitostí městské části Brno-střed a 27 zakázek v městské části Brno-střed, kdy výše úplatků podle státního zástupce dosáhla až 47 milionů korun. Švachula vinu popřel.

Hlavní líčení začalo 21. září, pokračovalo další dva jednací dny, následující dva jednací dny byly 6. a 7. října. Soud během těchto pěti dní vyslechl obžalované. Na listopad a prosinec bylo původně nařízeno ještě dalších zhruba 15 jednacích dní, soud je ale všechny postupně odvolal. První nezrušený termín je nyní vypsán na 5. ledna, jde o třídenní blok, poslední termín je zatím 18. března.

Zdroj: ČTK
Další zprávy