Video: Sagan předjížděl na Tour močícího soupeře. Dostal zásah?

Sport Sport
24. 7. 2018 12:33
Peter Sagan sice na Tour de France suverénně kraluje v soutěži o zelený trikot pro nejlépe bodujícího cyklistu, v neděli ale i slovenský "Tourminátor" udělal chybu. Neprozřetelně se totiž jal předjíždět soupeře ve chvíli, kdy se jeden z nich rozhodl za jízdy vymočit. A protože si toho Sagan nevšiml, nevědomky nepříjemnou sprškou projel. Alespoň to naznačuje video, které se v pondělí objevilo na sociálních sítích. Následky to na něm ale žádné nezanechalo, snad kromě potřísněného trikotu. Na startu dnešní etapy z Carcassonu do Bagneres pochopitelně nechyběl.
Peter Sagan
Peter Sagan | Foto: ČTK
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Fotbalový Liberec prodloužil smlouvu s kapitánem Mikulou

Fotbalový Liberec si pojistil služby kapitána Jana Mikuly. Osmadvacetiletý defenzivní univerzál prodloužil se severočeským ligovým klubem smlouvu o další dvě sezony. Slovan o tom informoval na svém webu.

"V Liberci jsem od začátku roku 2017, za tu dobu jsem si zde zvykl a jsem tady spokojený. Je tu dobrý kolektiv a já budu rád dál jeho součástí," uvedl Mikula.

"Miky je součástí Slovanu už pár roků a je dobře, že zůstává. Je to charakterově výborný kluk, který má zkušenosti a je poctivým fotbalistou. Je velmi zodpovědný v defenzivní práci, ale umí i zaútočit. Je také skvělým týmovým hráčem. Jeho další nespornou výhodou je univerzálnost. V defenzivě umí zahrát více postů, když nás tlačí bota při zranění některých hráčů," doplnil liberecký kouč Pavel Hoftych.

Mikula má na kontě 135 ligových startů a čtyři vstřelené branky. Nejvyšší soutěž hrál vedle Liberce také za Slavii Praha a Jihlavu.

Další zprávy