Ondřej Pažout

Sdruženáři Portyk a Vytrval bodovali ve Val di Fiemme. Oba skončili ve třetí desítce
Zimní sporty

Sdruženář Tomáš Portyk obsadil 24. místo v závodě Světového poháru ve Val di Fiemme, na závěr bojů v italském středisku bodoval i 29. Jan Vytrval.
Sdruženáři Portyk s Pažoutem byli v SP dvanáctí ve sprintu dvojic. Vyhráli Norové

Norští sdruženáři Jan Schmid a Jörgen Graabak vyhráli sprint dvojic ve Val di Fiemme. Tomáš Portyk s Ondřejem Pažoutem doběhli dvanáctí.
Potřebujeme peníze a můstky, říká Šablatura. I ve svízelných podmínkách vychovává nadějné sdruženáře

Marek Šablatura, kouč juniorského výběru, se stal počtvrté za sebou vítězem ankety O nejlepšího trenéra v severské kombinaci.
Němečtí sdruženáři slaví medailový hattrick, z Čechů dopadl nejlépe Portyk
Olympijské hry

Tomáš Portyk obsadil celkové devatenácté místo, na vítězného Rydzeka ztratil přes dvě minuty.
Nejlepším z českých sdruženářů je po skoku na OH Pažout, Daňka diskvalifikovali

Lukáš Daněk byl diskvalifikován kvůli nepřiměřené délce lyží, Ondřej Pažout je po skoku 22, Miroslav Dvořák 28. a Tomáš Portyk 29.
Sdruženář Pažout je juniorským mistrem světa. Slavit bude až po olympiádě
Ostatní sporty

Ondřej Pažout deset dní před startem olympiády vyhrál juniorské mistrovství světa sdruženářů.
Se svojí "mateřskou školkou“ je trenér sdruženářů Šmíd spokojen

"Letošní start sezony hodnotím jako lepší průměr a věřím, že se budeme zlepšovat,“ říká trenér této "mateřské školky“ Vladimír Šmíd.
V druhém závodě sdruženářů skočil z Čechů nejlépe opět Pažout, v běhu se ale propadl

Ondřej Pažout vyrazí do odpolední běžecké části SP v Lillehammeru z 25. místa se ztrátou 1:29.
Suverénní sdruženář Rydzek po skoku vede a míří za třetím vítězstvím v řadě, Čechům se nedařilo

Světový pohár v severské kombinaci pokračuje podnikem v Lillehammeru. Němec Rydzek má před během náskok 14 sekund, z Čechů je nejlepší dvacátý Pažout.
Sdruženáři skončili ve štafetě SP sedmí, vyhráli Němci

Čeští sdruženáři Ondřej Pažout, Jan Vytrval, Miroslav Dvořák a Tomáš Portyk skončili sedmí v závodu družstev Světového poháru v Lillehammeru.