Sukénky, tílka, tvrdé souboje. Rio si podmanil drsný půvab pozemních hokejistek

Olympijský pozemní hokej je radost hrát i sledovat.
A nejde jen o to, že pozemkářky jsou jedněmi z nejkrásnějších účastnic her. Samotný sport je velmi zajímavý a plný podobných lahůdek, jakou tyto "jesličky" Korejky Park Ki-Ju.
Jsou takové hráčky, které na umělém povrchu v Riu dokonce umí létat. Řadí se mezi ně z Argentiny Rocio Sanchezová...
.. i Indka Nikki Pradhanová.
Charlotte Harrisonová z Nového Zélandu čaruje holí ve vzduchu.
Foto: Reuters
Sport Sport
18. 8. 2016 8:12
Nahlédněte spolu s námi na olympijské hřiště pro pozemní hokej, po kterém se prohánějí zřejmě nejpůvabnější účastnice letošního her.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Veletrh Svět knihy se bude konat až v září

Největší český knižní veletrh a literární festival Svět knihy Praha byl již podruhé odložen. Nejprve se měl místo tradičního květnového termínu konat v červnu, nyní jej pořadatelé chystají na 23. až 26. září. Odklad oznámili v pondělí odpoledne.

"Dospěli jsme k momentu, kdy bychom museli začít s intenzivní komunikací, prodejem vstupenek a dalšími nevratnými kroky. Zároveň neexistují ani orientační informace o tom, jakými pravidly bychom se měli v červnu při organizaci podobné akce řídit," vysvětluje ředitel veletrhu Radovan Auer.

Zmiňuje také fakt, že zatímco v Česku se epidemická situace začíná zlepšovat, v okolních zemích je tomu naopak. "To nás do značné míry limituje při zvaní zahraničních hostů i vystavovatelů," doplňuje Auer. Zářijový termín by měl umožnit přivézt do Prahy zajímavé hosty. Čestným hostem letošního 26. ročníku má být Francie.

Další zprávy