Olympijské tetování v Riu: polonahý bůh, sexy šíje gymnastek i ruce jako omalovánky

Totvání je mezi olympioniky velkou módou. Jaké malůvky na tělech je možné v Brazílii zahlédnout?
Irina Sazonová, ruská rodačka nyní reprezentující islandskou gymnastiku, se do Ria těšila tak moc, že si logo her nechala zvěčnit na šíji.
Se svojí troškou do "tetovacího" mlýna přispěl i český běžec Jakub Holuša.
Jedna z amerických plavkyň má olympijské kruhy proklatě nízko pod plavkami...
... její reprezentační kolega Antonhy Ervin v bazénu ukazoval svoje "rukávy".
Foto: Reuters
Sport Sport
17. 8. 2016 12:42
Podívejte se, jaká roztodivná tetování jsou k vidění mezi sportovci na olympijských hrách v Riu.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Do České republiky vjela přes hraniční přechod u Břeclavi první vozidla amerického vojenského konvoje, který se vrací ze cvičení NATO v Maďarsku.

před 1 hodinou

Babiš se má podle soudu omluvit za své výroky senátorovi Wagenknechtovi

Premiér Andrej Babiš (ANO) se má omluvit senátorovi Lukáši Wagenknechtovi (za Piráty) za výroky, že je psychopat, udavač a připravil ČR o 800 milionů korun, rozhodl v pátek Okresní soud Praha-západ. Wagenknecht, který byl náměstkem, když Babiš vedl ministerstvo financí, to uvedl na twitteru. Premiér si za svými výroky stojí a plánuje se odvolat, sdělil ČTK v textové zprávě.

Soud vyhověl žalobě na ochranu osobnosti, Babiš je povinen písemnou omluvu zaslat do tří dnů poté, co rozsudek nabude právní moci, uvedl Wagenknecht. Jeho asistentka Karolína Žďárská řekla ČTK, že písemné vyhotovení rozsudku by mělo být k dispozici do dvou týdnů. "Zatím nemáme písemné vyhotovení, takže neznáme argumenty soudu, ale za svými výroky si stojím, budu se odvolávat," reagoval Babiš.

Wagenknecht byl prvním náměstkem ministra financí od února 2014 do června 2015, kdy ho Babiš odvolal podle pozdějšího Wagenknechtova vyjádření bez udání důvodu. Wagenknecht se před tím dostal do sporu s tehdejší ministryní pro místní rozvoj Karlou Šlechtovou (za ANO), když jeho auditorský tým našel chyby v tendru na monitorovací systém evropských fondů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy