Sportovkyně jako modelky. České krásky pro olympiádu

Sportovkyně jako modelky. České krásky pro olympiádu
Tohle je skutečná modelka. S Evou Herzigovou začínáme proto, že ukazuje, jak světy modelinku a sportu nejsou až tak vzdálené, jak by se podle propocených triček sportovkyň mohlo zdát. Přinejmenším jedny fandí druhým - zde je důkaz.
A tady je zase důkaz, že profesionální hráčka vypadá skvěle, když se pustí na půdo modelinku. Stolní tenistka Dana Hadačová už má jistotu, že bude na olympiádě v Londýně hrát. Česko se nemá za co stydět.
Takhle nejspíš Danu Hadačovou znáte, další snímky už tak často sportovní rubriky nezaplňují...
A poslední ze série snímků s Hadačovou, pojďme od stolního tenisu k atletice.
Foto: Web Dany Hadačové
Sport Eduard Erben, Sport
25. 5. 2012 6:00
Takhle je možná neznáte. České reprezentantky v civilu, bez propocených triček
 

Právě se děje

před 29 minutami

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008

Koruna posiluje proti euru nejvíce od června 2008. Od začátku listopadu posílila z 27,18 Kč/EUR na na 26,16 Kč za euro, což je nárůst o téměř čtyři procenta. Pokud si koruna udrží do konce měsíce své zisky, půjde o největší měsíční nárůst od června roku 2008, kdy posílila o 4,5 procenta. Uvedl to analytik Purple Trading Štěpán Hájek.

Listopad přinesl podle něj největší zklidnění do ekonomiky a na finanční trhy. Velmi slibné reporty od tří biotechnologických společností slibují brzký příchod vakcíny, který by mohl ukončit obavy o zdravotnický systém a zastavit zavádění plošných restrikcí. "Na trzích nastala zatím největší rotace z bezpečných aktiv do těch rizikovějších a jedním z největších vítězů je právě česká koruna," uvedl.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Výbuch ve městě Ghazní zabil nejméně 26 afghánských vojáků

Nejméně 26 lidí přišlo dnes o život a dalších 17 utrpělo zranění při mohutné explozi ve městě Ghazní, které je správním střediskem stejnojmenné provincie na východě Afghánistánu. Informovaly o tom tiskové agentury citující místní zdroje.

Agentura Ariana news s odvoláním na představitele městské nemocnice napsala, že všichni mrtví i zranění jsou vojáci afghánské armády. Podle prvních informací šlo zřejmě o explozi nálože nastražené v automobilu, který stál u základny ozbrojených sil. Agentura Nová Čína zmínila, že explozi předcházela v místě střelba.

Zdroj: ČTK
Další zprávy