Bruno v Praze rozdával úsměvy a vzpomínal na Ayrtona

Bruno v Praze rozdával úsměvy a vzpomínal na Ayrtona
Všechno měly pod palcem hostesky z Pirelli. Tato firma nyní do formule dodává pneumatiky jako jediný výrobce.
Pilota formule 1 si užili hlavně fanoušci. Malý Tomáš (nikoliv nevěřící) právě dostává autogram, se kterým bude určitě ve škole za hrdinu.
Slečny zase jen málokdy odolaly brazilskému šoférovi a nechávaly se s ním houfně zvěčňovat na fotografiích.
I tato slečna si může vlepit do svého památníčku (či spíše na facebook) fotku se slavným pilotem.
Foto: Jakub Šafránek
Jakub Šafránek Jakub Šafránek
13. 12. 2011 22:00

K první (a patrně i poslední) projekci filmu Senna v Česku přijel v úterý do Prahy synovec trojnásobného šampiona Ayrtona Senny a jezdec stáje formule 1 Lotus Bruno Senna. Krom projekce stihl i tiskovou konferenci a autogramiádu s fanoušky. Na Prahu mu prý moc času nezbylo, tedy krom slivovice, kterou do Brazilce údajně nalili hned po příjezdu.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Dálnice D1 na Benešovsku byla hodinu neprůjezdná, ve směru na Brno se srazila dvě auta

Dopravní nehoda u Trhového Štěpánova v úterý zhruba na hodinu zastavila provoz na dálnici D1 ve směru na Brno. Kvůli srážce nákladního a osobního auta byl přerušený provoz mezi sjezdem číslo 49 u Psářů a sjezdem číslo 56 u Soutic. Jeden člověk byl zraněn. Vyplynulo to z informací Národního dopravního informačního centra a krajských hasičů.

Nehoda na 56. kilometru uzavřela dálnici D1 kolem 6:30. Podle mluvčí středočeských hasičů Terezy Fliegerové narazilo osobní auto do nákladního. "Bylo tam nějaké lehčí zranění. Hasiči nikoho nevyprošťovali, ale poskytli předlékařské ošetření," uvedla Fliegerová. Provoz na dálnici byl podle Národního dopravního informačního centra obnoven kolem 07:30.

Hasiči na D1 na Benešovsku zasahovali v minulých dvou dnech kvůli tragické hromadné nehodě na 49. kilometru ve směru na Brno. Při nedělní havárii cisterny a čtyř osobních aut jeden řidič uhořel, deset lidí ošetřili záchranáři. Kvůli palmovému oleji, který vytekl z cisterny, tam stále platí výstraha na kluzkou vozovku a omezení rychlosti.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Tajfun v Japonsku zabil už 66 lidí

Počet obětí ničivého tajfunu Hagibis, který o víkendu zasáhl Japonsko, vzrostl na nejméně 66, dalších 15 lidí je pohřešováno. Podle agentury DPA o tom informovala japonská televize NHK.

Agentura Kjódó napsala, že bez elektřiny je stále na 34 000 domácností. Bez dodávek vody se musí obejít 138 000 domácností.

V zasažených oblastech pokračuje pátrání po nezvěstných, do kterého jsou zapojeny tisíce policistů, hasičů i vojáků.

Další zprávy