Bruno v Praze rozdával úsměvy a vzpomínal na Ayrtona

Bruno v Praze rozdával úsměvy a vzpomínal na Ayrtona
Všechno měly pod palcem hostesky z Pirelli. Tato firma nyní do formule dodává pneumatiky jako jediný výrobce.
Pilota formule 1 si užili hlavně fanoušci. Malý Tomáš (nikoliv nevěřící) právě dostává autogram, se kterým bude určitě ve škole za hrdinu.
Slečny zase jen málokdy odolaly brazilskému šoférovi a nechávaly se s ním houfně zvěčňovat na fotografiích.
I tato slečna si může vlepit do svého památníčku (či spíše na facebook) fotku se slavným pilotem.
Foto: Reuters
Jakub Šafránek Jakub Šafránek
13. 12. 2011 22:00

K první (a patrně i poslední) projekci filmu Senna v Česku přijel v úterý do Prahy synovec trojnásobného šampiona Ayrtona Senny a jezdec stáje formule 1 Lotus Bruno Senna. Krom projekce stihl i tiskovou konferenci a autogramiádu s fanoušky. Na Prahu mu prý moc času nezbylo, tedy krom slivovice, kterou do Brazilce údajně nalili hned po příjezdu.

 

Právě se děje

před 5 minutami

Bitcoin po výstupu nad 40 000 dolarů klesá, Amazon se ho přijímat nechystá

Cena nejznámější kryptoměny bitcoin po krátkém pondělním výstupu nad 40 000 dolarů (zhruba 872 000 Kč) opět klesla. Největší světový internetových obchod Amazon totiž popřel zprávu, že hodlá do konce roku začít přijímat platby v bitcoinech. Informovala o tom agentura Reuters.

Podle serveru CoinDesk se bitcoin krátce po 13:00 SELČ prodával za 37 598 dolarů. Jeho cena tak za posledních 24 hodin vykazovala pokles zhruba o 2,5 procenta. V pondělí večer přitom vystoupila až na 40 539,39 dolaru. Hranici 40 000 dolarů tak překonala poprvé od poloviny června.

K růstu ceny bitcoinu přispěla nedělní zpráva londýnského listu City A.M., že Amazon plánuje do konce roku začít přijímat platby v bitcoinech. Amazon ale v pondělí tuto zprávu popřel. "Bez ohledu na náš zájem o tuto oblast není spekulace ohledně našich konkrétních plánů pro kryptoměny pravdivá," uvedla firma.

Zdroj: ČTK
Další zprávy