Brad Pitt se svezl v Le Mans, pak se postavil proti šedesáti řvoucím vozům

Radek Vičík Radek Vičík
18. 6. 2016 17:41
Podívejte se, jak hollywoodská hvězda Brad Pitt odstartovala letošní čtyřiadvacetihodinovku v Le Mans.
Podívejte se, jak hollywoodská hvězda Brad Pitt odstartoval letošní čtyřiadvacetihodinovku v Le Mans. | Video:

Le Mans – Náročnou sobotu prožil herec Brad Pitt v Le Mans. Hollywoodská hvězda byla jedním z nejobletovanějších hostů letošní čtyřiadvacetihodinovky, která odstartovala dnes v 15:00.

52letý Američan si nejdřív na vlastní kůži vyzkoušel, jaké to je po 13,6 km dlouhé trati jet. Usedl po bok bývalého jezdce F1 Alexe Wurze do prototypu Pescarolo a dvojnásobný vítěz nejnáročnějšího vytrvalostního závodu světa držitele Oscara nijak nešetřil.

Vyjukaný Brad PItt (černá helma) v Le Mans:

"Bratt byl překvapený z toho, jak dlouhý okruh v Le Mans je a jak náročné je v tom autě jen sedět," svěřil se Wurz po jízdě s VIP pasažérem.

Projížďka byla jen částí dnešního programu světové hvězdy. Pitt byl slavnostním startérem závodu. Ale protože se na Le Mans krátce před plánovaným začátkem snesl hustý déšť, závod začal za safety car.

Pro slavného herce to znamenalo postavit se doprostřed startovní čáry a francouzskou vlajkou odmávat všech šedesát vozů, kterého ho ve dvojstupu míjely jeden za druhým.

Pitt ovšem nebyl v Le Mans samoúčelně. Podle stánek KpopStarz by měl hrát v chystaném filmu "Go like hell" o 50 let staré rivalitě týmů Ford a Ferrari právě na legendární francouzské trati.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy