Leon Draisaitl

Pastrňák střelecky opět mlčel, ale přispěl nahrávkami. Dařilo se Voráčkovi s Nečasem
NHL

Útočník Jakub Voráček přihrál v NHL na dva góly Philadelphie, která zvítězila ve Washingtonu vysoko 7:2. Boston si upevnil pozici nejlepšího týmu.
Komentář: Výsledek na MS odráží realitu českých juniorů. Medaile bude stále výše
MS v hokeji

Nic nového, další konec juniorů ve čtvrtfinále MS. Češi domácí šampionát odmakali, ale bez špičkových hráčů by se zisk cenného kovu rovnal zázraku.
Pastrňák skóroval, ale výhru Bostonu ukradl Vrána. Kubalík a Kämpf pomohli Chicagu
NHL

David Pastrňák vstřelil sedmnáctý gól v sezoně a nadále vévodí pořadí střelců. Boston ale po trefě Jakuba Vrány podlehl Washingtonu na nájezdy.
Záhada je rozluštěna. Čtvrtfinále MS odchytá Bartošák, Francouz je zraněný
MS v hokeji

Po dobrovolném poledním tréninku české reprezentace je jasné, že večer ve čtvrtfinále hokejového MS proti Němcům bude chytat Patrik Bartošák.
Jsme favoriti, neschovává se Frolík. Musíme na Němce vlítnout a nedělat si hlavu
MS v hokeji

Pokud by si měl Michael Frolík vybrat soupeře pro čtvrtfinále, bral by Němce. Jejich hvězdy z NHL dobře zná, ale ví, že favoritem budou Češi.
Na čtvrtfinále nejspíš s Bartošákem. Němci jsou rovnocenný soupeř, varují Češi
MS v hokeji

Možná těžší než zápas se Švédy a Rusy, disciplinovanější než Kanada. Češi mluví o soupeři pro čtvrtfinále s respektem, Němce nechtějí podcenit.
Boston přitlačil na Pastrňáka. Zveřejnil nabídku, kterou české raketě dal. Šest milionů je málo
Hokej

Jednání o prodloužení kontraktu mezi Bostonem a Davidem Pastrňákem se táhnou. Klub prý českému útočníkovi nabízí šest milionů na 6 až 7 let.
Krásná Sobotkova akce rozhodla o postupu Blues. Končí Minnesota, Montreal a San Jose
NHL

Edmonton hraje o Stanley Cup po jedenácti letech a hned vyřadil loňské finalisty. Minnesota ani po úspěšné základní části nepřekročila svůj stín.
Draisaitl připravil Eichela o tučnou prémii. Hráče dělila jen setina bodu
NHL

Kdyby útočník Buffala Jack Eichel nenastoupil k poslednímu utkání základní části, mohl si přijít na tučnou prémii.
Kanaďané přehráli v generálce na Světový pohár po prodloužení Rusko, výběr Evropy smetl Švédsko
Hokej

Výběr Evropy deklasoval Švédy 6:2 a Kanaďané vyhráli po prodloužení s Ruskem 3:2.
V týmu Evropy pro SP je pět Slováků i německý talent Draisaitl
Hokej

Pět slovenských hokejistů je v úvodní šestnáctičlenné nominaci Týmu Evropy na podzimní Světový pohár v Torontu.
Vrbata se opět trefil, asistovali Plekanec a Hemský
Hokej

Českým hokejistům se v dnešních zápasech zámořské NHL příliš nevedlo. Jediným úspěšným střelcem byl totiž Radim Vrbata. Bod za asistenci si pak…