Květa Peschkeová

Siniaková předvedla v Číně nevídaný kolaps, Bouzková přešla přes Svitolinovou
Tenis

Elina Svitolinová vzdala zápas Marii Bouzkové, Kateřina Siniaková byla gem od výhry, ale nakonec prohrála.

Peschkeová s Melicharovou v Ósace vítěznou šňůru neprodloužily

Zkušená deblistka Květa Peschkeová s Američankou českého původu Nicole Melicharovou v Ósace na titul z turnaje v Čeng-čou nenavážou. V prvním kole nestačily na ukrajinsko-americký tenisový pár Nadija Kičenoková, Abigail Spearsová a prohrály 2:6, 6:7. Nepřidají tak body do boje o účast na Turnaji mistryň.

Čtyřiačtyřicetiletá Peschkeová s šestadvacetiletou Melicharovou v neděli vybojovaly v čínském Čeng-čou třetí letošní a celkově pátý společný titul. V pořadí pro WTA Finals jsou pět týdnů před jeho začátkem stále na desátém místě, do Šen-čenu postoupí osm nejlepších dvojic sezony.

Dokonalý český triumf. Plíšková vyhrála turnaj v Čeng-čou, trofej má i Peschkeová
Tenis

Na okruhu WTA letos získala rodačka z Loun už čtvrtý titul a celkově patnáctý v kariéře.
Dvě Češky ve finále. V Číně si o trofej zahrají Plíšková i Peschkeová
Tenis

Karolína Plíšková porazila v semifinále turnaje v Čeng-čou Australanku Alju Tomljanovicovou 6:3, 6:2. Soupeřce nabídla jediný brejkbol.
Třiatřicátý titul kariéry. Peschkeová vyhrála s Melicharovou čtyřhru v San Jose
Tenis

Tenistka Květa Peschkeová s Američankou českého původu Nicole Melicharovou vyhrály na turnaji v San Jose čtyřhru a získaly čtvrtý společný titul.
Strýcová další skvělý obrat nepřidala, proti Sereně uhrála na Wimbledonu jen tři gemy
Tenis

Barbora Strýcová podlehla v semifinále Wimbledonu Sereně Williamsové 1:6, 2:6. Americkou hvězdu ve finále vyzve Simona Halepová.
Plíšková je v Brisbane ve finále, Peschkeová získala deblový titul číslo 32
Tenis

Karolína Plíšková postoupila na úvodním turnaji sezony v Brisbane do finále. Pátá nasazená tenistka porazila v semifinále Chorvatku Donnu Vekičovou.
Dojde na souboj krajanek. České deblistky jsou na Masters ve stejné polovině pavouka
Tenis

"V Česku je něco ve vzduchu, že tady máme tři páry," smála se legendární Martina Navrátilová při losu v Singapuru.
Plíšková třetí letošní titul nepřidala. Podlehla Garciaové a musela odvracet kanára
Tenis

Karolína Plíšková prohrála finále v Tchien-ťinu 0:2. Ve druhé sadě musela za stavu 0:5 odvracet kanára.
Peschkeová má třicátý deblový titul kariéry, stačily k němu jen dvě vítězství
Tenis

Peschkeová s Čchan Jüng-žan si v Kalifornii zahrály poprvé až v semifinále. V úvodním kole měly papírové favoritky volno a ve čtvrtfinále jejich…
Češky si mohou podmanit tenisový Turnaj mistryň. Do Singapuru míří sedm z nich
Tenis

Tři měsíce před prestižním uzavřením sezony má Turnaj mistryň jen dvě jisté účastnice. Jsou z Česka.
Český úspěch na Wimbledonu. Siniaková s Krejčíkovou rozehrají finále proti Peschkeové
Tenis

Čtyřhru ve Wimbledonu naposledy z Češek vyhrála právě Peschkeová. Bylo to v roce 2011.
Peschkeová s Melicharovou i Krejčíková se Siniakovou jsou v semifinále Wimbledonu. Tým Bucie končí
Tenis

V semifinále se představí dva páry s českou účastí - dua Peschkeová/Melicharová a Krejčíková/Siniaková. Naopak cesta "Týmu Bucie" končí. Šafářová s…
Veselý v Londýně proti Nadalovi nepřekvapil, končí i Plíšková. Českou bitvu vyhrála Šafářová
Tenis

Češi ve dvouhrách na wimbledonském turnaji skončili. Veselý nestačil na Nadala. Plíšková ztroskotala v osmifinále na Bertensové.
Veselý vyzve v osmifinále Nadala, zářily i české deblistky. Senzačně končí Halepová a Zverev
Tenis

Jiří Veselý porazil ve třetím kole Wimbledonu Fabia Fogniniho 7:6, 3:6, 6:3 a 6:2, dařilo se také všem českým ženským deblovým párům.
Wozniacká i Serena v Paříži končí, Hlaváčková se Strýcovou míří do čtvrtfinále
Tenis

Barbora Strýcová s Andreou Hlaváčkovou si poradily s dvojicí Tuan Jing-jing - Aljaksandra Sasnovičová 6:3, 6:3.