Komentátor Antoš měl nehodu. Leží ve vážném stavu, policie obvinila řidiče

Sport Sport
Aktualizováno 14. 5. 2024 12:38
Hokejový expert Milan Antoš je hospitalizován v nemocnici po nedělní autonehodě. Mistr republiky s pražskou Slavií je naštěstí mimo ohrožení života, za mikrofonem České televize se už v dalším průběhu mistrovství světa neobjeví.
Milan Antoš
Milan Antoš | Foto: Petr Paseka

Nehoda se stala v neděli po zápase Švýcarska s Rakouskem (6:5), které bývalý hokejista komentoval pro televizní kanál ČT Sport. Pozdě večer ho srazilo auto, když se na svém skútru vracel domů.

"Spolukomentátor hokejového mistrovství světa Milan Antoš měl autonehodu. Zranění jsou natolik vážná, že se na obrazovce v roli hokejového experta po zbytek šampionátu neobjeví," oznámila později ČT na sociálních sítích.

Čtyřiapadesátiletý komentátor je mimo ohrožení života, letošní hokejový šampionát pro něj ale skončil. Leží v nemocnici ve vážném stavu, ale je mimo ohrožení života. "Má rozdrcené prsty na noze, zlomených pět žeber, lopatku, klíční kost, protrhnutou plíci a problém s jedním obratlem," uvedl pro iDNES.cz šéfkomentátor České televize Robert Záruba.

Zpravodajský web citoval i mluvčího pražské policie Jana Daňka, podle něhož  řidič osobního vozidla nedal přednost řidiči motocyklu. S viníkem nehody pak policisté zahájili trestní stíhání pro trestný čin těžké ublížení na zdraví z nedbalosti.

 

Právě se děje

Další zprávy