Kateřina Siniaková

Česká tenistka a hráčka první světové stovky (*1996) . Má na kontě už šest titulů z kategorie ITF.

Spolu s Renatou Voráčovou ale vyhrála v roce 2014 čtyřhru na turnaji v Limoges a v květnu 2015 s Belindou Bencicovou v Praze.

Muchová zahájila turnaj v Dauhá výhrou nad Linetteovou, Siniaková v prvním kole končí
Tenis

Tenistka Karolína Muchová vstoupila do silně obsazeného turnaje v Dauhá jednoznačným vítězstvím 6:3, 6:1 nad Polkou Magdou Linetteovou.
Siniaková po vyhrané kvalifikaci dál vítězí, nepřišla si na ni ani Muchová
Tenis

Kateřina Siniaková po třech vítězných zápasech v kvalifikaci turnaje v Dubaji porazila Krajanku Karolínu Muchovou 6:4, 4:6, 6:0.
Táhlá krize útočí na psychiku Siniakové. V tomhle je geniální Plíšková, říká kouč
Tenis

Kateřina Siniaková momentálně v Dubaji usiluje o zastavení vážné výsledkové krize.
Siniaková v Petrohradu nezastavila sérii porážek
Tenis

Siniaková v Petrohradu podlehla Jeleně Rybakinové z Kazachstánu 3:6, 4:6 a halový turnaj pro ni skončil v prvním kole.
Kvitové bylo líto plačící Siniakové, ta se po výprasku v Melbourne cítila trapně
Tenis

Jeden z nejlepších výkonů tenistky Petry Kvitové v prvním kole na grandslamu "odnesla" na Australian Open Kateřina Siniaková.
Nelítostná Kvitová rozplakala krajanku. Strýcová po 11 letech padla v prvním kole
Tenis

Marie Bouzková v prvním kole Australian Open nepřekvapila obhájkyni titulu Naomi Ósakaovou, vypadla i zkušená Barbora Strýcová.

Krejčíková se Siniakovou zahájily sezonu ziskem titulu v Šen-čenu

Tenistky Barbora Krejčíková a Kateřina Siniaková vstoupily do sezony ziskem pátého společného deblového titulu. České fedcupové reprezentantky dnes porazily ve finále turnaje v čínském Šen-čenu domácí dvojici Tuan Jing-jing, Čeng Saj-saj 6:2, 3:6, 10:4.

Nasazené dvojky Krejčíková se Siniakovou v souboji o titul ztratily na turnaji poprvé set, ale díky jasně vyhranému super tie-breaku je to mrzet nemuselo. V Šen-čenu vyhrály na druhý pokus - před dvěma lety na začátku své obnovené spolupráce ještě ve finále neuspěly, poté však získaly grandslamové tituly v Paříži a ve Wimbledonu. Loni společně triumfovaly v Torontu a Linci.

Ve dvouhře vyhrála první turnaj v kariéře ruská tenistka Jekatěrina Alexandrovová. Přemožitelka Siniakové z prvního kola porazila ve finále 6:2, 6:2 Rusku reprezentující Kazachstán Jelenu Rybakinovou, která v pátečním semifinále vyřadila Kristýnu Plíškovou. Alexandrovová navázala na měsíc staré vítězství nad Rybakinovou z české extraligy.

Tenisový turnaj žen v Šen-čenu v Číně (tvrdý povrch, dotace 775.000 dolarů):

Dvouhra - finále:

Alexandrovová (5-Rus.) - Rybakinová (7-Kaz.) 6:2, 6:4.

Čtyřhra - finále:

Krejčíková, Siniaková (2-ČR) - Tuan Jing-jing, Čeng Saj-saj (3-Čína) 6:2, 3:6, 10:4.

Korunovace životní sezony. Strýcová vyhrála Zlatého kanára, mezi muži první Berdych
Tenis

V pátek zářila Barbora Strýcová na vyhlášení Sportovce roku, kde skončila devátá. Tenisovou anketu Zlatý kanár už v sobotu opanovala.
"Ty nám ani neřekneš, co máme hrát." Siniaková vynadala otci, český pár pak skončil
Tenis

Kateřina Siniaková s Barborou Krejčíkovou prohrály přímý souboj o postup do semifinále čtyřhry na Turnaji mistryň v Šen-čenu.
1:06
Tenis

Petra Kvitová podlehla na Turnaji mistryň Japonce Naomi Ósakaové 6:7, 6:4 a 4:6. Naopak Krejčíková se Siniakovou i Strýcová byly v deblu úspěšné.
Muchová je bez ztráty setu v semifinále v Moskvě, posune se do třetí desítky žebříčku
Tenis

Tenistka Karolína Muchová porazila ve čtvrtfinále halového turnaje v Moskvě 6:3, 6:4 domácí Rusku Jekatěrinu Alexandrovovou.
Siniaková vypadla v Moskvě v prvním kole s Hercogovou
Tenis

Třiadvacetiletá Češka v úvodním duelu v ruské metropoli podlehla 4:6, 2:6 Slovince Poloně Hercogové.
Siniakovou zradil servis, v Linci stejně jako Strýcová končí v prvním kole
Tenis

Předloňská vítězka halového turnaje v Linci Barbora Strýcová dnes podlehla Alizé Cornetové z Francie dvakrát 4:6 za téměř hodinu a tři čtvrtě.
Siniaková stejně jako vloni prohrála v Pekingu s Wozniackou
Tenis

Kateřina Siniaková prohrála na tenisovém turnaji v Pekingu ve třetím kole s Caroline Wozniackou 5:7, 4:6.