Jan Schleiss

Ostravo, kde jsi byla? ptal se trenér Petr. Na Spartu nepřišlo ani šest tisíc diváků
Extraliga

I na zápas druhého kola přišlo ve Vítkovicích v září více diváků než na první předkolo proti Spartě. Trenér Jakuba Petra mrzela návštěva kvůli hráčům.
Špaček urážel rozhodčí, Plzeň zaplatí pokutu. Pláněk vyfasoval stopku za faul
Extraliga

Obránce Mladé Boleslavi Martin Pláněk dostal od disciplinární komise hokejové extraligy zákaz startu v jednom utkání.
Plzeň bodovala už podvanácté v řadě a zvýšila náskok, Sparta doma padla s Vítkovicemi
Extraliga

Plzeň pokračuje v suverénní jízdě, zato Sparta se nadále trápí. Hradec Králové odvezl ze Zlína dva body po vítězství 3:2 v prodloužení.
Umí střílet prý jen z voleje, přesto drží parádní bilanci. Kubalíka mrzel v Třinci malý důraz
Extraliga

Kubalík přidal v patnáctém utkání svou patnáctou branku, ale zároveň právě po jeho trestu v prodloužení využili Oceláři rozhodující přesilovku.
Třinec pod novým koučem Dopitou zabral, Litvínov s Dudou prohrál
Hokej

Jiří Dopita začal na lavičce Třince úspěšně, Oceláři pod jeho vedením zdolali Zlín 3:1.
Přijel, viděl, rozhodl. Debutový gól Schleisse srazil Slavii
Hokej

Osmnáctiletý útočník Jan Schleiss vstřelil jediný gól v druhém semifinále Slavie s Plzní, díky nemuž Západočeši srovnali stav série na 1:1.