VIDEO Jágr gól číslo 693 nedal. Vychytal ho obránce

Sport Sport
3. 12. 2013 8:31
Podívejte se parádní "gólmanský" zákrok P.K.Subbana.
Zásah P.K. Subbana proti Jaromíru Jágrovi. | Video:

Praha - V NHL nasázel Jaromír Jágr již 692 branek a v tomto ohledu je lepším než on jen sedm mužů historie. Překonal nejednu gólmanskou legendu. 

I v nočním duelu New Jersey na ledě Montrealu dokázal vyzrát v páté minutě první třetiny na domácí Careyho Price, jenže brankáře Canadians zastoupil na brankovišti jeho bek P.K. Subban. A stačila mu k tomu jen čepel hole.

„Nehodlám v brzké době převzít jeho práci. Myslím si, že má své místo docela jisté. Navíc i on nás už v sezoně mnohokrát zachránil, takže jsem rád, že jsem mu to mohl vrátit," komentoval svou pomoc gólmanovi Subban.

Subban přitom je kritizován za špatné bránění

Ten Price na brankové čáře úspěšně zastoupil ještě i v úvodu posledního dějství za stavu 2:1 pro Montreal. "To je základ našeho úspěchu. Můžeme se jeden na druhého spolehnout a vím, že jsme schopni se vzájemně v pravý čas podržet," dodal Price.

Určitě není bez zajímavosti, že Subban loni vyhrál kanadské bodování beků, byl vyhlášen za nejlepšího obránce ligy a zároveň je často kritizován, že směrem dozadu přece jen není tak silný, jako v útočném pásmu. Pro dnešní noc tito kritiky umlčel...

 

Právě se děje

před 53 minutami

Krupobití a bouřky zasáhly Jihomoravský kraj. Dálnice D2 je neprůjezdná kvůli pádu vedení

Bouřky a krupobití zasáhly večer Jihomoravský kraj, především Břeclavsko. Kvůli spadlým drátům elektrického vedení je v obou směrech neprůjezdná dálnice D2 v okolí Břeclavi. O neprůjezdné dálnici informoval mluvčí policie David Chaloupka. Hasiči zatím mají 30 výjezdů, řeší utržené střechy i spadlé stromy. Řekl to mluvčí jihomoravských hasičů Jaroslav Mikoška.

Chaloupka zatím nemá informace, že by fungoval na dálnici odklon nebo jak velká je kolona. "Stalo se to před chvílí," poznamenal mluvčí. Podle něj má policie nahlášených v souvislosti s počasím více událostí, mezi které patří dům bez střechy, spadený strom na auto, ale taky plechová garáž, která uletěla.

Případy řeší i hasiči. "Máme tam ulítlou střechu, spadenou stěnu v kuchyni, spadené dráty elektrického vedení, ale také okna rozbitá kroupami," řekl Mikoška.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Britský operátor EE znovu zavede roamingový poplatek za volání v Evropě

Britský mobilní operátor EE od příštího roku znovu zavede roamingový příplatek za telefonování v jiných evropských zemích. Firma vlastněná britskou telekomunikační společností BT to uvedla ve svém čtvrtečním sdělení. Dříve přitom stejně jako ostatní britští operátoři tvrdila, že se po brexitu k takovému kroku nechystá, připomněla agentura AP. Zrušení roamingu v červnu 2017 ušetřilo britským turistům a jiným cestovatelům miliony liber na poplatcích za používání chytrých telefonů v evropském zahraničí.

EE uvedla, že poplatek budou muset od ledna 2022 platit zákazníci, kteří se zaregistrují po 7. červenci. Za volání, posílání textových zpráv a využívaní dat ve 47 evropských zemích s výjimkou Irska jim firma bude denně účtovat dvě libry (necelých 60 Kč). Svůj záměr společnost odůvodnila tím, že tak chce "podpořit investice" v Británii.

Zdroj: ČTK
Další zprávy