reklama
 
 

VIDEO Brutální faul na Sobotku! Češi trestali dvěma góly

22. 5. 2014 17:36
Podívejte se na ošklivý faul Američana Abdelkader na Vladimíra Sobotku | Video: Sport
Američan Justin Abdelkader drsným faulem sestřelil ve druhé třetině Vladimíra Sobotku, v následné pětiminutové přesilovce Češi dvakrát skórovali.

Minsk - O českém postupu do semifinále dost možná z velké části rozhodla ošklivá situace z 27. minuty. V té chvíli brutálním nájezdem sestřelil Američan Justin Abdelkader útočníka Vladimíra Sobotku, který pár desetin sekundy předtím pěknou střelou rozezvučel tyčku Tima Thomase.

Sobotka o rozjetém Abdelkaderovi vůbec nevěděl a po jeho zákroku odešel otřesený do kabiny. Do zbytku utkání už nenastoupil, ale měl by být v pořádku, protože podle uvážení lékařů českého týmu ani nemusel do nemocnice na vyšetření.

Abdelkader dostal trest na pět minut a do konce utkání, čehož Růžičkovi svěřenci využili ke vstřelení dvou branek a vytvoření náskoku 3:1. Více o vítězném čtvrtfinále čtěte ZDE.

Češi se už s jedním nevybíravým faulem museli vypořádávat. Hned v úvodním utkání šampionátu se po zákroku Karola Slobody zranil obránce Roman Polák, jenž vzápětí z turnaje odcestoval domů.

autor: Sport | 22. 5. 2014 17:36

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama