Tváře českých hráčů před bojem o bronz

Tváře českých hráčů před bojem o bronz
Z hotelu do haly to mají Češi po celou dobu turnaje jen pár desítek kroků. Na snímku Petr Hubáček.
Z hotelu do haly mohou reprezentanti procházet buď podzemními garážemi, nebo okolo tréninkové haly. Na fotografii Petr Průcha.
Petr Vampola, Jakub Nakládal a Jakub Štěpánek (zleva doprava).
Karel Rachůnek.
Foto: Ondřej Besperát
Ondřej Besperát
15. 5. 2011 12:24

Bratislava - Dopolední rozbruslení před zápasem s Ruskem o bronz bylo pro české hráče dobrovolné. Většina si zašla do šaten jen zkontrolovat výstroj a připravit hokejky.

Z hotelu do haly to mají Češi po celou dobu turnaje jen pár desítek kroků. Mohou procházet buď podzemními garážemi nebo okolo tréninkové haly. Venku dnes fouká a prší, většina proto volila cestu pod střechou.

 

Právě se děje

před 59 minutami

Lidé v říjnu utráceli více za oblečení, počítače, ale také za potraviny

Tržby obchodníků v říjnu zpomalily tempo meziročního růstu na 3,4 procenta ze zářijových revidovaných 7,1 procenta. Lidé utráceli více za oblečení, počítačovou techniku, ale také za potraviny. Naopak u čerpacích stanic se tržby za prodej pohonných hmot snížily o 0,3 procenta, šlo o druhý letošní pokles po květnu.

Tradičně nejrychleji rostl prodej zboží v e-shopech, tempo meziročního růstu ale zpomalilo ze zářijových 25,8 na 16,8 procenta. 

Letošní říjen měl o jeden pracovní den méně než loňský, po očištění o kalendářní vlivy byly tržby meziročně vyšší o 4,6 procenta. V meziměsíčním srovnání tržby stagnovaly.

Další zprávy