Tampa Bay přišla kromě bodů i o zraněné hvězdy

11. 11. 2013 21:53
Hokejisté Tampy prohráli na ledě Bostonu 0:3 a ještě se zranily dvě jejich opory. V péči lékařů skonči jejich nejproduktivnější hráč Steven Stamkos i elitní bek Sami Salo.
Steven Stamkos (vpravo).
Steven Stamkos (vpravo). | Foto: Reuters

Boston - Hokejisté Tampy Bay v pondělním zápase NHL prohráli na ledě Bostonu 0:3 a ještě se zranily dvě jejich opory.

V péči lékařů skonči jejich nejproduktivnější hráč Steven Stamkos i elitní bek Sami Salo. Stamkos, který se s 23 body dělí o čelo kanadského bodování soutěže, ve druhé třetině po nárazu do brankové konstrukce opustil led na nosítkách se zlomenou nohou. Krátce poté opustil kluziště také poraněný Salo.

Boston pak udeřil během dvaceti vteřin 38. minuty, kdy si góly Bergeronana a Pailleho zajistil vedení 2:0. Brankář Tuuka Rask dokázal proti Tampe Bay vychytat druhou nulu v této sezoně.

NHL:

Boston - Tampa Bay 3:0 (0:0, 2:0, 1:0)

Branky: 38. Bergeron, 38. Paille, 60. Iginla (Krejčí). Střely na branku: 26:28. Diváci: 17.565.