Rozladění experti: Nejlepší byl Plekanec, Nedvěd nestíhal

Projděte si výkony českých hokejistů na olympiádě v Soči řečí statistik i našich expertů
Čeští hokejisté došli na olympiádě v Soči pouze do čtvrtfinále. Podívejte se na jejich statistiky za těchto pět zápasů a přečtěte si charakteristiky od našich expertů. Brankáře hodnotí Jiří Holeček, obránce Josef Augusta a útočníky Milan Antoš.
Jakub Kovář (21 minut - 7 zásahů - 3 obdržené góly) - JH: Je to dobrý brankář, ale zkušenosti teprve sbírá, zdál se mi nervózní. Nastoupil hned v prvním zápase a ten se mu nepovedl.
Alexander Salák (70 minut - 26 zásahů - 2 obdržené góly) - JH: Také dobrý brankář, ale na turnaji spíš jen zaskakoval.
Ondřej Pavelec (209 minut - 80 zásahů - 10 obdržených gólů) - JH: Myslím si, že měl chytat už od prvního zápasu, protože se předem počítalo, že bude jedničkou. Jeho absence proti Švédům byla zdůvodněna aklimatizací, tu ale museli podstoupit i další brankáři a hráči. Proti Americe mohl alespoň dva góly chytit, protože je schopen zachytat nadprůměrně. To se mu však nepovedlo a od stavu 4:1 bylo po zápase.
Foto: CPA Eduard Erben
Tomáš  Kubánek Tomáš Kubánek
20. 2. 2014 14:10
Projděte si statistiky českých hráčů na olympiádě v Soči a hodnocení jejich výkonů našimi experty.

Čeští hokejisté došli na olympiádě jen do čtvrtfinále, odehráli tedy celkem pět zápasů. Projděte si jejich statistiky a přečtěte si, jak jejich působení na turnaji hodnotí naši experti Jiří Holeček, Josef Augusta a Milan Antoš.

 

Právě se děje

Další zprávy