Obrazem: Brno rozstřílelo naděje Sparty na klidné poslední kolo

Obrazem: Brno rozstřílelo naděje Sparty na klidné poslední kolo
Sparta si mohla díky výhře nad Litvínovem v Brně zajistit jistotu předkola play off. Potřebovala k tomu buď zaváhání chemiků, nebo získat alespoň dva body proti Kometě.
Kometa ovšem také měla o co hrát. Proti Pražanům si mohla zajistit účast v nejlepší šestce po základní části a vyhnout se předkolu.
Kometa zápas rozhodla jednoznačně pro sebe i díky Jakubu Orsavovi, který v zápase vstřelil dvě branky. Po jeho gólu v první třetině na 3:0 si musel trenér hostů Uwe Krupp vzít neprodleně oddechový čas.
Německý trenér potřeboval se zápasem něco udělat, ale proslov k hráčům nezabral. Naopak, ještě do přestávky Sparta opět inkasovala.
Foto: Lukáš Caha
Lukáš Caha Lukáš Caha
6. 3. 2019 8:02
Hokejová Sparta si přijela do Brna zajistit klidný spánek před posledním kolem základní části extraligy. Místo toho se po dálnici D1 vracela s výpraskem.
 

Právě se děje

před 5 hodinami

Stříbrný koulař z MČR Vilímek dostal za doping čtyřletý trest

Koulař Tomáš Vilímek přišel kvůli dopingu o stříbrnou medaili z mistrovství republiky. Dvaadvacetiletý atlet Spartaku Třebíč užil zakázaný steroid drostanolon, byl diskvalifikován a antidopingový výbor mu udělil čtyřletý zákaz činnosti. Informovala o tom Česká televize.

Vilímek prohrál na srpnovém mistrovství republiky v Plzni pouze s Martinem Novákem, který jako jediný překonal hranici 18 metrů. V nových výsledcích se na druhé místo koulařské soutěže posunul Ladislav Prášil a na bronzovou pozici Marek Bárta.

Vilímek se letos zlepšil na 17,98 metru, druhý byl i na Odložilově memoriálu. Dopingový trest mu vyprší na konci srpna roku 2024.

Zdroj: ČTK
Další zprávy