Nylander zajistil Torontu výhru nad Minnesotou při loučení se Stockholmem

19. 11. 2023 18:44

Hokejisté Toronta uzavřeli NHL Global Series ve Stockholmu výhrou nad Minnesotou 4:3 v prodloužení. Rozhodl o tom v čase 63:09 švédský útočník William Nylander, který si v utkání připsal i asistenci. Třemi body za gól a dvě přihrávky zazářil v dresu vítězů obránce Morgan Rielly. Český útočník David Kämpf za Maple Leafs nebodoval.

Toronto získalo v Avicii (Globe) Areně plný počet čtyř bodů, protože v pátek vyhrálo nad Detroitem 3:2. Wild se vracejí do Spojených států amerických s jediným bodem, poté co v sobotu podlehli Ottawě 1:2 po samostatných nájezdech. Čtyřdenní program ve Stockholmu nabídl už ve čtvrtek také duel Ottawy s Detroitem (5:4 v prodloužení).

Utkání NHL Global Series ve Stockholmu:

Minnesota - Toronto 3:4 v prodl. (1:2, 0:0, 2:1 - 0:1)

Branky: 3. Merrill, 47. Middleton, 49. Zuccarello - 13. Matthews, 19. Knies, 45. Rielly, 64. W. Nylander. Střely na branku: 36:25. Diváci: 13.356. Hvězdy zápasu: 1. Rielly (Toronto), 2. Zuccarello (Minnesoty), 3. W. Nylander (Toronto).