Vegas ulovilo Fleuryho či Neala, místo Mrázka vzalo Noska. Také chce sestavit ruský superútok

Podívejte se, koho Golden Knights získali při rozšiřovacím draftu.
MARC-ANDRÉ FLEURY, kanadský brankář, 32 let, získaný z Pittsburghu. Žádné překvapení. Trojnásobný vítěz Stanley Cupu bude novou jedničkou Golden Knights.
CALVIN PICKARD, kanadský brankář, 25 let, z Colorada. Velmi talentovaný, leč někdy nevyrovnaný. Na posledních dvou světových šampionátech reprezentoval Kanadu.
JEAN-FRANCOIS BERUBE, kanadský brankář, 25 let, z Islanders. Když jde o hodně, chytá nejlépe. V NHL ale zatím nasbíral minimum zkušeností.
LUCA SBISA, švýcarský obránce, 27 let, získaný z Vancouveru. Tvrdý bek, který dokáže pohlídat jakoukoliv hvězdu. Směrem dopředu toho ale moc nepředvede.
Foto: ČTK
Daniel Poláček Daniel Poláček
22. 6. 2017 6:44
Za Las Vegas už má kdo hrát. Nováček NHL ulovil při rozšiřovacím draftu 30 hokejistů standardně a další díky výměnám. Ukázal na jediného Čecha - Tomáše Noska z Detroitu. Podle očekávání přivedl hvězdy, jakými jsou brankář Marc-André Fleury či útočník James Neal. Zajímavé je, že Golden Knights získali výměnou Nikitu Guseva. Pokud přivedou Jevgenije Dadonova, o čemž jednají, budou mít práva na všechny členy ruského komanda z Petrohradu. Už dříve podepsali Vadima Šipačova. Celý kádr Las Vegas si můžete prohlédnout ve fotogalerii.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 54 minutami

Ministr zahraničí Jakub Kulhánek se ve středu vydá na svou první zahraniční cestu na Slovensko

Ministr zahraničí Jakub Kulhánek (ČSSD) se příští středu 28. dubna, týden po svém jmenování do vlády, vydá na svou první zahraniční cestu. Jak bývá u nejvyšších českých ústavních činitelů po rozpadu společné federace nepsanou tradicí, povede na Slovensko. Kulhánek to večer oznámil na twitteru po dnešním telefonátu se svým polským protějškem Zbigniewem Rauem.

Polskému ministrovi zahraničí poděkoval za slova podpory, které Rau vyjádřil České republice. "Pozval mě do Polska, kam se moc rád vydám. Na první zahraniční cestu pojedu ve středu na Slovensko a pak i do Maďarska. Spolupráce ve V4 je priorita," uvedl šéf české diplomacie.

Další zprávy