reklama
 
 

Jágr s přítelkyní před hurikánem nakupovali zásoby. "Aspoň otestuju, jak jsem silný"

7. 10. 2016 11:54
Na příchod hurikánu Matthew na Floridu se připravuje i legendární český hokejista Jaromír Jágr. "Uvidíme, co bude. Nemám s tím žádnou zkušenost. Když jdete nakoupit, tak vidíte, že se lidi trošku bojí, protože z obchodů všechno skoupili," řekl čtyřiačtyřicetiletý Jágr zámořským médiím.

Sunrise – Český hokejový útočník Jaromír Jágr z Floridy se chystal se svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou na Floridě na příchod hurikánu Matthew také nákupem zásob. Kvůli hrozbě živlu, který si v Karibiku vyžádal stovky obětí, Panthers nejdříve odložili a nakonec i zrušili čtvrteční přípravný zápas s Tampou Bay.

Jágr, který začne svou 23. sezonu v NHL, se poblíž hurikánu ocitl poprvé. "Uvidíme, co bude. Nemám s tím žádnou zkušenost. Když jdete nakoupit, tak vidíte, že se lidi trošku bojí, protože z obchodů všechno skoupili," řekl čtyřiačtyřicetiletý Jágr zámořským médiím.

"Je to dobrý byznys pro Spojené státy. Možná to řekli schválně, protože chtěli vyprodat obchody," vtipkoval o prázdných regálech. Na dotaz, zda nakoupil balenou vodu a nutné zásoby, zase odpověděl se svým typickým humorem. "Jsem v pohodě, lidi dokázali přežít bez vody dva týdny a já to zkusím jen dva dny. Otestuju svoje tělo, jak je silné."

Prázdné regály? To tu nebývá

Do obchodů se ale se svou přítelkyní Veronikou Kopřivovou vydal. "Všude byly hrozně velký fronty a prázdný regály, to tady není zvykem. Já teda doufám, že to bude v pohodě a všichni budou v pořádku. Doufám, že nám to neodfoukne to naše 25. parto," řekla na videu na sociálních sítích Kopřivová.

Pro zásoby vyrazila také s předstihem. "Půjdu nakoupit nějaké zásoby, pro které mě Jaromír vyslal, že to není vůbec sranda. Abychom měli doma dostatečný množství jídla," prohlásila přítelkyně české hokejové hvězdy.

Jágr dnes zamíří s Floridou do New Yorku a začne se chystat na sobotní generálku na nový ročník NHL proti New Jersey v Tate Rink na americké vojenské základně ve West Pointu. Pak se Panthers vrátí domů. Do sezony vstoupí Florida ve čtvrtek 13. října domácím zápasem proti New Jersey.

autor: ČTK | 7. 10. 2016 11:54

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama