Kouč Kladna Müller leží s mozkovou příhodou v nemocnici

Sport Sport, Red Spo, ČTK
31. 12. 2009 15:55
Třináctý tým extraligy povede asistent Kasík

Kladno - Trenér extraligových hokejistů Kladna Zdeněk Müller leží od čtvrtku v pražské Nemocnici Na Homolce.

Klub potvrdil, že kvůli Müllerově nevolnosti vedl dnešní trénink asistent Petr Kasík, jenž také nejspíš převezme roli hlavního kouče minimálně v nedělním utkání na ledě pražské Sparty.

Podle původních informací regionálního internetového serveru Sedmicka.cz měl trenér předposledního týmu tabulky mozkovou příhodu.

Čtěte také: Hruška opouští po sedmi letech Slavii. Posílí Chomutov

Později server uvedl, že záchranáři přijeli do Müllerova bydliště dnes krátce před jedenáctou hodinou dopoledne po hlášení, že se sedmapadesátiletému kouči udělalo nevolno.

"Jeho stav je asi spíš vážnější než naopak. Ale zatím jsem s ním nemluvil, čekají ho vyšetření," řekl serveru Denik.cz Kasík. Nový výkonný ředitel klubu Milan Volf Deníku potvrdil, že Kasík zřejmě povede tým v nejbližším utkání na Spartě.

"Petr to zvládne, dostane prostě více odpovědnosti. Ale jak to bude dál, to nebudu předjímat. Ač vše teď vypadá hrůzostrašně, nemusí to tak být a pan Müller se snad brzy uzdraví. To mu přejeme my všichni," uvedl Volf.

Dlouholetý kladenský hokejista Müller působí na střídačce klubu, s nímž jako hráč získal pět mistrovských titulů, od roku 2002. Začátkem listopadu nabídl kvůli špatným výsledkům svou rezignaci, vedení ji však stejně jako před dvěma lety nepřijalo.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy