Hvězdy NHL, Lavi i "kamarád do deště". Kluk Puk v Mikulově bavil a pomáhal

Jakub Voráček v sobotu přivezl Kluka Puka, symbol své nadace do Mikulova. A na jihu Moravy to byl povedený fotbalový turnaj.
Hokejisté - jako třeba David Pastrňák- přijeli předvést své umění s míčem do Mikulova.
Cílem akce nebylo jen pobavit, nadace přijela také sbírat peníze na na boj s roztroušenou sklerózou.
Jakub Voráček při benefičním fotbalovém turnaji v Mikulově
Vedle hokejistů dorazily i hvězdy šoubyznysu. Tady je v akci herec Jakub Štáfek alias Lavi.
Foto: Luboš Vácha
Luboš Vácha
23. 6. 2018 21:44
Podívejte se na fotografie ze sobotního benefičního turnaje v Mikulově, který pořádala Nadace Jakuba Voráčka
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy