Karlovy Vary KHL hrát nebudou. Ani za pět let

Václav Rojík, Red Spo
26. 3. 2009 16:00
Holoubek: Žádná jednání nezačala
Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz

Karlovy Vary - Kontinentální hokejová liga zatím zůstane bez účasti českého klubu.

Nejvážnější kandidát na působení v mezinárodní soutěži na území bývalého Sovětského svazu, Energie Karlovy Vary, ve čtvrtečním oficiálním prohlášení sdělil, že od plánu ustupuje.

"Vzhledem k opakovaným dotazům na majitele klubu ohledně startu HC Energie Karlovy Vary sděluje majitel klubu pan Karel Holoubek a generální manažer klubu Miroslav Vaněk všem médiím, fanouškům a partnerům konečné stanovisko a rozhodnutí, které zní: KHL se v Karlových Varech hrát nebude," stojí na oficiálních stránkách klubu.

Čtěte také: Dorazí Vary Spartu? Výborného družinu drtí Mensator

Přitom ještě nedávno ruská média přinesla informace, že účast západočeského klubu v nadcházející sezoně KHL je hotovou věcí.

"Objevují se informace, že jednáme, že mám někam k jednání odjet, a přitom se nic takového neděje, ani nic takového nezačalo," řekl pro agenturu ČTK Holoubek.

Zároveň vyloučil, že by se Karlovy Vary vzdaly myšlenky na KHL jen dočasně. "Je to myšlené celkově. Ani v příští sezoně, ani za pět let," dodal Holoubek.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy