"Myslel jsem si, že je to můj konec." Jágr boural, jeho auto se srazilo s tramvají

Sport Sport
Aktualizováno 25. 5. 2022 13:38
Legendární hokejista Jaromír Jágr má za sebou nepříjemnou bouračku. Jeho vůz Kia se v Praze srazil s tramvají, při střetu nebyl nikdo vážně zraněn.
Jaromír Jágr | Video: Aktuálně.cz

K nehodě došlo před desátou hodinou dopoledne v Plzeňské ulici u motolské nemocnice. Na místo dorazili hasiči, policie i záchranka. 

"Byla to moje chyba," uvedl na svém Facebooku. Podle původních zpráv utrpěl lehčí zranění na ruce.

"Na Plzeňské jsem se snažil přejet z jednoho směru do druhého. Kontroloval jsem si tu druhou stranu a ve vhodnou chvíli jsem do ní najel. Byl ale velký provoz a v tom jsem nestihl zareagovat na tramvaj, která jela velkou rychlostí ve stejném směru jako já. Všiml jsem si jí půl metru přede mnou, na poslední chvíli," popsal nepříjemnou situaci.

V prvním okamžiku působila havárie vážně. "Myslel jsem si, že je to můj konec," přiznal Jágr. "Vždy jsem věřil, že vyšší moc má nade mnou ochranou ruku a dnes jsem se o tom znovu přesvědčil. Díky Bohu!" doplnil.

Z auta vylezl podle vlastních slov bez zranění, přestože střet vypadal hrozivě. "Co je ale nejdůležitější, že se cestujícím v tramvaji nic nestalo," oddechla si slavná osmašedesátka.

Nehoda si vyžádala krátkodobé přerušení spojů městské dopravy. Podle údajů na stránkách pražské dopravního podniku nejezdily tramvaje v úseku Krematorium Motol - Motol asi dvanáct minut.

"Děkuji všem za pochopení a také za pomoc těm, kteří na místě zasahovali," vzkázal hokejista.

Jágr patří k nejslavnějším českým hokejistům všech dob. Je olympijským vítězem z Nagana a dvojnásobným mistrem světa, zároveň je nejproduktivnějším Evropanem v historii NHL.

Kultovní "devadesátková" reklama s Jaromírem Jágrem:

02 - reklama na žvýkačky s Jaromírem Jágrem | Video: Aktuálně.cz
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy