Kouči, tak jsme tady! Čeští hokejisté se sešli před turnajem Karjala

Prohlédněte si fotografie ze srazu české hokejové reprezentace na Karjala Cup, který bude prvním turnajem pod vedením kouče Vladimíra Vůjtka staršího.
Karjala Cup bude první oficiální akcí v sezoně pod vedením nového trenéra.
Vůjtek, který v létě nahradil Vladimíra Růžičku, se s částí týmu seznámil už při letním kempu mladých nadějí v Jihlavě.
Akci v pražské Tipsport Areně ale nijak výjimečně neprožíval.
Oproti původnímu výběru musel s asistenty Josefem Jandačem, Jiřím Kalousem...
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
3. 11. 2015 20:12
Prohlédněte si fotografie ze srazu české hokejové reprezentace na Karjala Cup, který bude prvním turnajem pod vedením kouče Vladimíra Vůjtka staršího.
 

Právě se děje

před 40 minutami

Praha poskytne Bratislavě zdarma licenci na design městského mobiliáře

Praha poskytne Bratislavě bezplatně licenci na design laviček, košů a dalšího mobiliáře, který v roce 2017 vybrala v mezinárodní soutěži. Rozhodli o tom v pondělí radní v reakci na žádost slovenského hlavního města. Pražský magistrát plánuje na výrobu mobiliáře vypsat soutěž, nyní je k vidění jen na několika místech, například na Petříně nebo ve Stromovce. Postupně má při rekonstrukcích nahradit nynější různé druhy mobiliáře.

Pražský magistrát již podle schváleného dokumentu uzavření tzv. podlicenční smlouvy projednal s Bratislavou včetně jejího znění. Schválení bratislavskou radou či zastupitelstvem prý není nutné. Bezúplatné poskytnutí je podle důvodové zprávy "v rámci podpory vzájemných vztahů obou měst a propagaci pražského designu mobiliáře". "Bratislava bude Praze pouze hradit všechny náklady, které případně poskytnutím vzniknou," řekl pražský radní pro majetek Jan Chabr (TOP 09).

Zdroj: ČTK
Další zprávy