11. 11. 2011 7:30
Colorado - NY Islanders 4:3 PP (Hejduk 1+1, Hejda 1+0)
Milan Hejduk se postaral o obrat gólem a asistencí
Milan Hejduk se postaral o obrat gólem a asistencí | Foto: Reuters

Denver - Milan Hejduk a Jan Hejda se výraznou měrou podíleli na obratu Colorada v zápase NHL proti New Yorku Islanders.

Colorado ještě ve 40. minutě prohrávalo před vlastními diváky 0:3, jenže v závěru druhé třetiny snížilo, ve 47. minutě posunul stav na rozdíl jedné branky svým gólem Hejduk a v 51. minutě vyrovnal na 3:3 Hejda.

V třetí minutě prodloužení pak obrat zpečetil Kyle Quincey, kterému na gól přihrával Hejduk.

Na první místo Jihovýchodní divize před Washington se dostali hokejisté Floridy, kteří vyhráli 5:2 ve Winnipegu. Na úvodní dvě branky Panterů nahrál Tomáš Fleischmann, naopak brankář Tryskáčů Ondřej Pavelec byl druhé třetině za stavu 0:4 střídán.

Kubinova Tampa Bay v NHL ubránila Jágrovu letku
VIDEO Jágr a Flyers místo hokeje parodovali soupeře

Dvě asistence Aleše Hemského naopak nestačili k výhře Edmontonu na ledě obhájců titulu z Bostonu. Medvědi vyhráli 6:3, když se jednou gólovou přihrávkou podílel na jejich výhře David Krejčí.

Dvě gólové přihrávky Václava Prospala nepomohli suverénně nejhoršímu týmu soutěže Columbusu k zisku bodů proti druhému týmu Západní konference z Chicaga. Modrokabátníci na svém ledě prohráli 3:6, a prohráli tak už potřinácté z patnácti zápasů.

Jedna asistence Tomáše Plekance naopak pomohla Montrealu k výhře 3:2 v prodloužení na ledě Phoenixu. Gólová přihrávka Marka Židlického naopak neodvrátila prohru Minnesoty 1:3 na ledě San Jose.

Boston - Edmonton 6:3 (2:2, 2:0, 2:1)

Branky: 24. a 58. Marchand, 8. Boychuk (Krejčí), 9. Caron, 27. Seguin, 58. Lucic - 13. a 56. Smyth (na obě Hemský), 13. Nugent-Hopkins. Střely na branku: 28:30. Diváci: 17.565.

Columbus - Chicago 3:6 (1:2, 0:3, 2:1)

Branky: 10. a 57. Clitsome (na obě Prospal), 43. Letestu - 7. a 18. Toews, 22. Brunette, 30. Montador, 39. P. Kane, 41. Hossa. Střely na branku: 30:36. Diváci: 15.048.

St. Louis - Toronto 2:3 po sam. nájezdech (0:2, 1:0, 1:0 - 0:0)

Branky: 29. Arnott, 59. Berglund - 18. a rozhodující nájezd Kessel, 12. Liles. Střely na branku: 40:22. Diváci: 19.150.

Winnipeg - Florida 2:5 (0:2, 0:2, 2:1)

Branky: 43. Stapleton, 46. Ladd - 8., 18. a 59. Versteeg (na první dvě Fleischmann), 25. Garrison, 39. Santorelli. Brankář Ondřej Pavelec odchytal za Winnipeg 40 minut, inkasoval čtyři branky z 15 střel a úspěšnost zásahů měl 73,33 procenta. Střely na branku: 27:20. Diváci: 15.004.

Colorado - NY Islanders 4:3 v prodl. (0:1, 1:2, 2:0 - 1:0)

Branky: 40. Stastny, 47. Hejduk, 51. Hejda, 63. Quincey (Hejduk) - 16. Bailey, 21. Rolston, 28. Grabner. Střely na branku: 51:33. Diváci: 13.221.

Phoenix - Montreal 2:3 v prodl. (1:0, 0:2, 1:0 - 0:1)

Branky: 6. Boedker, 46. Torres - 24. Gionta, 38. Moen (Plekanec), 62. Gorges. Střely na branku: 34:36. Diváci: 14.138.

Los Angeles - Vancouver 2:3 (0:3, 1:0, 1:0)

Branky: 31. Doughty, 59. M. Richards - 7. Salo, 8. Ebbett, 16. Rome. Střely na branku: 30:32. Diváci: 18.118.

San Jose - Minnesota 3:1 (0:0, 3:0, 0:1)

Branky: 23. a 36. Marleau, 39. Mitchell - 54. Broadziak (Židlický). Střely na branku: 36:22. Diváci: 17.562.