FOTO První kladenská řada se opět neprosadila a Rytíři padli

Hokejisté Zlína na svém ledě zastavili rozjeté Kladno, které na vyprodaném stadionu Luďka Čajky porazili 3:2.
Kladno otevíralo i uzavíralo skóre zápasu. Ani to však na výhru nestačilo. První gól vstřelil v 10. minutě Jakub Valský.
O poslední gól utkání se postaral kapitán Pavel Patera, který si z utkání odnesl 12 trestných minut. Deset z nich vyfasoval za nesportovní chování.
První z nich dával ve výtečné formě hrající Antonín Honejsek. Druhým skórujícím zlínským hráčem byl Petr Leška a třetím Oldřich Horák, jehož vítězný gól byl pro něj vůbec prvním extraligovým.
Lukáš Drštička, Filip Mědílek
5. 10. 2012 22:45
Podívejte se obrazem na utkání 9. kola Tipsport extraligy mezi hokejisty Zlína a Kladna.