5. 1. 2011 7:36
Colorado - Buffalo 4:3 pp., Edmonton - Detroit 3:5
Jednu gólovou přihrávku si připsal i Milan Hejduk
Jednu gólovou přihrávku si připsal i Milan Hejduk | Foto: Reuters

Denver - Český hokejový útočník Tomáš Fleischmann pomohl v úterním utkání NHL dvěma asistencemi k vítězství Colorada nad Buffalem 4:3 v prodloužení.

Fleischmann ve 47. minutě přihrál Mattu Duchenovi na vyrovnávací gól na 3:3, 43 sekund před vypršením nastaveného času pak při akci dva na jednoho připravil vítěznou branku pro Davida Jonese.

Frolík pomohl dvěma asistencemi k další výhře Floridy
Pavelec zastavil 47 střel Vokoun vychytal čisté konto

Dvě přihrávky zaznamenal v úterý také další český útočník Aleš Hemský, jeho Edmonton však podlehl Detroitu 3:5. Hemský se podílel na obou gólech, jimiž Oilers smazali ztrátu z 1:3 na 3:3. Red Wings pak ale rozhodli o svém vítězství dvěma góly v 58. minutě.