Video: Tvrdé hity, střely i oslavy gólu. Extraliga očima Výtiska a Barinky

Sport Sport
4. 12. 2016 20:05
Hokejový obránce Jan Výtisk v nedělním extraligovém utkání proti Spartě převzal ocenění pro nejlepšího hráče měsíce podle bodování Radegast indexu, v této statistice neohroženě vládne poslední tři měsíce. A také proto měl v neděli na hlavě zelenou helmu se zabudovanou speciální kamerou stejně jako jeho soupeř Michal Barinka, který je ve stejné statistice nejlépe postaveným hráčem Sparty. Vy se tak můžete podívat na sestřih utkání, která nakonec ovládly 4:3 Vítkovice, očima obou hráčů.
Video:
 

Právě se děje

před 7 minutami

Oběti střelce v Ostravě připomene mše, krevní centrum povolává dárce

Na mnoha místech nejen v Moravskoslezském kraji ve středu lidé uctí památku obětí střelby ve Fakultní nemocnici v Ostravě, při které zemřelo šest lidí a tři byli zraněni. Ostravští zastupitelé budou držet minutu ticha a jednat o pomoci pozůstalým. V nemocniční kapli Fakultní nemocnice bude v 16:00 pomocný biskup Martin David sloužit mši svatou. Na několika místech budou kondolenční knihy.

Památku obětí uctí návštěvníci koncertu Bohemian Metal Rhapsody, který začíná v 19:00 v kostele svatého Václava v Opavě. Vstupné na koncert bude dobrovolné, vybrané peníze se rozdělí mezi nadační fondy a rodiny pozůstalých.

Krevní centrum Fakultní nemocnice poprosilo dárce, aby ve středu přišli darovat krev. Potřebuje doplnit krev skupiny 0 minus.

Zdroj: ČTK
Další zprávy