Záplava trofejí i sličné partnerky. To byl galavečer hokejové extraligy

Michal Vondrka z Chomutova se stal vítězem ankety Hokejista sezony. Jinak ale dominovala Kometa Brno
"Tato trofej je specifická tím, že každý hráč hlasuje pro toho svého favorita. Myslím, že nejsou větší odborníci, než extraligoví hráči, kteří si to volí mezi sebou. Ta cena je upřímná a o to víc mě to těší," řekl Vondrka novinářům.
Co do počtu trofejí byla ale na galavečeru nejúspěšnější Kometa Brno, celkový vítěz extraligy.
Marek Čiliak přebral cenu pro nejlepšího brankáře a nejlepšího hráče play off.
Martin Nečas byl nejlepším nováčkem sezony, Marek Kvapil zase dostal Zlatou helmu za nejlepší akci sezony.
Foto: Tomáš Liška
Sport Tomáš Liška, Sport
3. 5. 2017 8:08
Podívejte se na fotogalerii z galavečera hokejové extraligy, na kterém se předávaly ceny v rámci ankety Hokejista sezony 2017.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pošta bude od dubna vydávat důchod opět i na pobočkách. Přizpůsobí se návykům seniorů

Česká pošta se v dubnu vrátí k výplatě důchodů standardním způsobem. Část seniorů si tak pro penzi bude moci dojít na pobočku. Uvedl to mluvčí Matyáš Vitík. Nejbližším výplatním dnem pro důchody je čtvrtek 2. dubna. 

Minulý měsíc kvůli koronaviru všechny důchody pošťáci roznášeli lidem domů.  Pošta podle Vitíka vyhodnotila tento dosavadní způsob výplaty. Úspěšnost doručování byla 80 procent, lokálně ve velkých městech ale pouze 35 procent.

"Z terénního dotazování mezi důchodci a z reakcí této klientely na pobočkách vyplynulo, že velká část těch, kteří si standardně nechávají posílat důchod na poštu, kde si ho také vyberou, nemají o doručování na adresu zájem a stále preferují návštěvu pobočky. S ohledem na tyto odlišnosti a klientské návyky různých skupin seniorů bude od 2. dubna Česká pošta bude vyplácet důchody standardním způsobem, jaký si důchodce zvolil a na který je zvyklý," sdělil Vitík.

Zdroj: ČTK
Další zprávy