Čerepovci končí sezona. Němcova asistence mu nepomohla

Jaroslav  Šindelář Jaroslav Šindelář
8. 3. 2012 20:40
Čerepovec - Mytišči 1:2 (2:4 na zápasy)

Čerepovec - Kontinentální hokejová liga zná pátého čtvrtfinalistu. Po Dynamu Moskva, Omsku, Petrohradu a Čeljabinsku se jím stal Atlant Mytišči, který vyhrál v 6. zápase osmifinále na ledě Čerepovce 2:1 a celkově pak 4:2 na zápasy.

Konec sezony pro Čerepovec neodvrátil ani reprezentační obránce Ondřej Němec, který v 6. minutě asistoval u úvodního gólu utkání, jenž vstřelil Alexejev.

Atlant totiž ve 47. minutě vyrovnal zásluhou slovenského útočníka Branka Radivojeviče a o postupu rozhodl pět minut před koncem třetí třetiny Nikolaj Žerděv.

Rolinek pomohl Magnitogorsku k odvrácení konce sezony

Postup si dnes mohl zařídit i druhý tým Západní konference po základní části Nižnij Novgorod, ovšem na ledě Dinama Riga prohrál 1:3, a tak jej čeká sedmý zápas.

Osmifinále play off Kontinentální hokejové ligy:

Západní konference - 6. zápasy:

Čerepovec - Atlant Mytišči 1:2 (za domácí Němec 0+1), konečný stav série 2:4, Dinamo Riga - Nižnij Novgorod 3:1, stav série 3:3.