Bitku Kočí nevyhrál, zápas ano. Rval se už potřetí

Uvnitř VIDEO z Kočího pondělní bitky
David Kočí
David Kočí | Foto: Česká sportovní

Los Angeles - Měsíc a půl se český hokejista David Kočí v kolotoči NHL neobjevil. Znovu nastoupil až v pondělí v noci na ledě Los Angeles a uvedl se tak, jak mnozí čekali.

V zápase odehrál jen dvě minuty a 28 vteřin, zato na trestné strávil minut patnáct.

Stačila mu pouhá čtyři střídání, na branku nevystřelil, popral se ale s domácím Raitisem Ivanansem z Lotyšska.

Kočí měl sice nad svým soupeřem mírnou výškovou převahu, na body ale vyhrál jednoznačně Lotyš. Bitkař Tampy se zase mohl radovat z vítězství svého celku v poměru 3:1, což trenér jistě ocení více než úspěšný pěstní souboj.

Navíc Ivanans není žádný otloukánek. Letos šlo už o jeho šestou bitku, Kočí se pral už potřetí během pouhých sedmi zápasů, do kterých tuto sezonu zatím zasáhl.