Ani druhá branka Jágra nestačila, Omsk zase prohrál

Red Spo
15. 9. 2008 18:11
Omsk - Čeljabinsk 3:6
Jaromír Jágr zdraví fanoušky po vydařeném zápase, v němž byl vyhlášen druhou hvězdou utkání. | Foto: Reuters

Omsk - Jaromír Jágr zaznamenal v pondělí svůj druhý gól v Kontinentální hokejové lize. Jeho Omsk přesto prohrál na vlastním ledě s Čeljabinskem 3:6.

Do zápasu lépe vstoupili hosté, kteří se ujali vedení v 11. minutě díky Dazhenemu. Za domácí vyrovnal před koncem první třetiny Kopejkin. Čeljabinsk utekl Omsku i ve druhé části, kdy zvýšil svůj náskok na 3:1.

Na začátku třetího dějství sice i díky Jágrově trefě Omsk opět dorovnal skóre, ale poté dopadl a třikrát inkasoval.

Sibiřský tým, který byl pasován na jednoho z favoritů soutěže, tak pokračuje v hodně špatném vstupu do KHL. Ze šesti zápasů se jednalo v pondělí už o čtvrtou porážku a už se začalo mluvit o konci trenéra Gersonského. Omsk dosud vstřelil jen patnáct branek.

Čtěte dále: Omsk utržil debakl od Ufy. Jágr se neprosadil