Vyhrocená série Sparta-Brno: Souboj kotlů i tvrdých mužů

Vyhrocená série Sparta-Brno: Souboj kotlů i tvrdých mužů
Hráče a fanoušky Komety přivítali sparťané transparentem "My jsme Sparta, vy nejste nic". I z toho je vidět, jaká rivalita mezi oběma kluby panuje.
Brněnští příznivci mají pověst snad těch nejlepších a do Prahy jich znovu přijelo několik stovek.
Komeťáci umějí vytvořit opravdu pekelnou atmosféru.
Není divu, že některým je pak horko tak, že ani nepotřebují příliš oblečení.
Foto: Eduard Erben
Sport Sport
18. 3. 2012 12:10

V pátém čtvrtfinálovém utkání se hokejistům Brna podařilo zvítězit na ledě Sparty 3:1. Kometa tak vede v sérii 3:2 a už v pondělí může rozhodout o svém překvapivém postupu do semifinále.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 7 hodinami

Po střelbě v Liberci zemřela žena, muže lékaři převezli do nemocnice

Po střelbě v Liberci podlehla žena na místě zraněním, muže lékaři resuscitovali a přepravili do nemocnice. Uvedl to mluvčí zdravotnické záchranné služby Michael Georgiev. Případ si převzali krajští kriminalisté. Televize CNN Prima News uvedla, že zemřel i zraněný muž.

"Mohu potvrdit, že na místě byly dvě osoby. Žena byla několik desítek minut resuscitovaná, ale resuscitace byla bohužel neúspěšná, utrpěla zranění neslučitelná se životem," uvedl Georgiev. "Druhým pacientem byl muž, který byl také několik desítek minut resuscitován, tato resuscitace byla úspěšná a pacient byl transportován do liberecké nemocnice na traumacentrum," řekl mluvčí záchranky. Podle Primy muž zemřel po převozu do nemocnice.

Událost se stala v Rudolfovské ulici v neděli odpoledne. Policie informovala o zásahu s tím, že nebezpečí osobám v okolí nehrozí. Kriminalisté příčiny a okolnosti střelby na místě vyšetřují.

Zdroj: ČTK
Další zprávy